Spielehelden Przypinki z motywem kota na wieczór panieński, 12 szt., 5,6 cm, bardzo duże, prezent na wieczór panieński, język niemiecki
102,90 zł
Ekskluzywny produkt Spielehelden Przypinki z motywem kota na wieczór panieński, 12 szt., 5,6 cm, bardzo duże, prezent na wieczór panieński, język niemiecki od producenta Spielehelden u nas znajdziesz zniżkowy od 102,90 zł.
-
Producent/marka:
- EAN: 4060656503702
Przed wielkim dniem ślubu przychodzi czas na wieczór panieński. Czy to krótka wycieczka do Paryża z przyjaciółkami, weekend wellness w kobiecym gronie, czy po prostu szalona imprezowa noc – dzięki plakietkom marki Spielehelden to wyjątkowe wydarzenie będzie niezapomniane. W zestawie znajduje się łącznie 12 plakietek na wieczór panieński: jedna plakietka wyłącznie dla przyszłej panny młodej z napisem „Braut”. Na pozostałych 11 plakietkach nadrukowany jest napis „Team Braut”. Jakość plakietek jest również imponująca, a szpilka jest wyjątkowo solidna – dzięki temu żadna plakietka się nie zgubi, nawet podczas szalonego świętowania! Ładne plakietki są większe niż zwykłe plakietki i dlatego są łatwe do rozpoznania. Wystarczy przyczepić je do ubrania lub torebki, a nie zostaniecie przeoczeni jako grupa. To promuje poczucie wspólnoty w tym wyjątkowym dniu i ma tę zaletę, że grupa dziewczyn szybko staje się nierozłączną załogą, nawet jeśli Twoje przyjaciółki nie znały się wcześniej. Bardzo duże plakietki z motywem kota marki Spielehelden to idealny dodatek na wieczór panieński – budzą ducha zespołowego w grupie dziewcząt i są jednocześnie uroczą pamiątką.
Dostępność | w magazynie |
---|