Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'Wizualizacje':

 • Projektant wnętrz szczecin »

  Anna Przybylska Design to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz zarówno prywatnych, jak też wnętrz publicznych. Firma zajmuje się także projektowaniem wzornictwa, takim jak projekty oryginalnych mebli, a także projektowaniem ubioru.Firma oferuje projekty i aranżacje wnętrz w obrębie Szczecina, Goleniowa i województwa zachodniopomorskiego. Możliwe jest również wykonywanie projektów na przestrzeni całego kraju bądź za granicą w formie zdalnej. Kreując projekty wnętrz pracownia współpracuje ze zaufanymi firmami wykonawczymi. W każdym projekcie przejawia się dbanie o każdy detal. Firma zawsze stara się wychodzić naprzeciw klientom oraz ich potrzebom, w projektach wnętrz widoczne jest świetne łączenia kilku stylów i materiałów.Jeżeli poszukujesz architekta wnętrz w mieście Szczecin lub Goleniów, możemy rekomendować firmę Anna Przybylska Design!

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz ? Agnieszka But »

  Projektantka wnętrz Agnieszka But jest absolwentką wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zawodowo pasjonuje się projektowaniem nowoczesnych i oryginalnych wnętrz. Jej pracownia wnętrzarska projektuje przestrzenie prywatne, publiczne i komercyjne. Jako architekt wnętrz w swoich projektach łączy klasykę, nowoczesność, praktyczność i jakość. Praca jest jej pasją, toteż dowolne zamówienie jest dla niej szczególne, a wnętrze projektowane jest z dbałością o każdy szczegół. Współpraca z inwestorem może odbywać się w różnych wariantach i może obejmować jedynie poradę, koncepcję lub całościowy koncept przestrzeni użytkowej.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • pictura.com.pl Wizualizacja architektoniczna »

  Prowadzone przez nas studio graficzne Pictura jest w stanie pomóc każdemu, komu niezbędne są wizualizacje architektoniczne, wizualizacje produktów, wnętrz czy wizualizacje przemysłowe. Potrafimy tworzyć je tak, tak aby były one jak najbardziej fotorealistyczne. Działamy na wielu płaszczyznach, skoro do swojej firmy zatrudniliśmy pełny sztab specjalistów - zacząwszy od architektów, kończąc na samych fotografach. Wszyscy nasi ludzie tworzą w pełni zgrany a także suplementarny się zespół, który jest w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszym czy najbardziej wymagającym zleceniem klienta. Każda, wykonana przez nas wizualizacja architektoniczna to gwarancja wysokiej klasy i profesjonalizmu. W swojej pracy aktywnie wykorzystujemy albowiem najnowocześniejsze technologie a oprócz tego to za sprawą nim możemy tak prawidłowo realizować różnorakie zlecenia.

  Data dodania: 30 07 2018 · szczegóły wpisu »