Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'Usługi księgowe':

 • Biznes plany profesjonalnie »

  Biznes plany stały się ostatnio niezbędne w funkcjonowaniu praktycznie każdej firmy, wszelkie dotacje czy kredyty bardzo często wymagają ich napisania. Warto jest zatroszczyć się o to, żeby był to biznesplan profesjonalny, najprościej jest to osiągnąć zlecając jego napisanie firmie, która się tym zajmuje. Spis tego typu działalności można znaleźć na naszej stronie, na która niniejszy serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - usługi księgowe Warszawa »

  Nasze Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy, aktywne wsparcie działalności, swobodę w komunikacji oraz najwyższe standardy zaufania w zakresie rzetelności i zgodności z przepisami. Biuro Rachunkowe MAGFIN sporządza wszelką dokumentację dla swoich klientów, a także reprezentuje ich w urzędach. Nasze Biuro Rachunkowe MAGFIN specjalizuje się w prawie podatkowym, dokonując interpretacji przepisów - dzięki temu nasi pracownicy pomogli wielu osobom wygrać spory z urzędem skarbowym. Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma nowoczesna, dbająca o klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami. http://magfin.pl/

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • biuro podatkowe wałcz »

  Biuro podatkowe Wałcz oferuje pełną obsługę swoich klientów w zakresie podatków, księgowości oraz podatków. Wykwalifikowany personel w pełni obsługuje firmy oraz osoby prywatne. Usługi księgowe Wałcz w pełni pomagają swoim klientom, poprzez odpowiednie podejście do każdego klienta. Każdego traktuje się w sposób indywidualny i dostosowuje się usługi do ich potrzeb. Kadra w pełni prowadzi księgowość firmy, reprezentuje ja w Zusie i Urzędach by jak najlepiej wywiązać się z powierzonych obowiązków. Poza tym właściciel firmy nie musi się martwić o terminy, to właśnie biuro podatkowe ich pilnuje.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalnie podatki Tarnowskie Góry »

  Jeżeli potrzebne jest Państwu wysokiej jakości a oprócz tego godne zaufania biuro rachunkowe, ale na nieszczęście nie udało się wam odkryć żadnej interesującej propozycji w dobrej cenie, to bardzo szybko odwiedźcie naszą stronę internetową biurotaxus. pl a także dokładnie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma TAXUS. Mamy możliwość pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy ciągle chwalą wykonywane przez nas kompleksowe usługi a także wystawiają nam dobre referencje. Zatrudniamy sprawdzonych specjalistów w swoim fachu a oprócz tego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Kompleksowa księgowość od a do z tylko w TAXUS. Za sprawą naszej firmy raz na zawsze zapomną Państwo o wszelkich kwestiach związanych z księgowością a oprócz tego skupicie się na prowadzeniu swojej firmy. Nasze nowoczesne biuro rachunkowe proponuje również pełną archiwizację dokumentów księgowych.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe K3 »

  Jesteśmy biurem rachunkowym z siedzibą w Krzeptowie, działamy na rynku od roku 2013, jednak nasza faktyczna historia sięga początków działalności 2009 roku.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej. Bogate doświadczenie, wysoki standard i jakość usług to niewątpliwe atuty naszego biura. Powierzając nam rachunkowość swojego przedsiębiorstwa, nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, koncentrując się na rozwijaniu własnej działalności. Obecnie obsługujemy firmy o zróżnicowanym profilu działalności tj. Począwszy od firm produkcyjnych, poprzez handlowe do usługowych włącznie.

  Ważna jest dla nas również wygoda i czas klienta i idąc na przeciw oczekiwanią naszych klientów, w cenie usług proponujemy odbór dokumentów od klienta lub możliwość przesyłania ich zarówno drogą pocztową jak i elektroniczną w postaci skanów dokumentów.

  W celu lepszej znajomości naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziecie Państwo na www.biurok3.pl .

  Zapraszamy!

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków VERATAX »

  Biuro rachunkowe Kraków Veratax zapewnia kompleksową obsługę w dziedzinie księgowości. Nasze usługi księgowe cechują innowacyjne rozwiązania oraz możliwość adaptacji do konkretnych potrzeb klienta.
  Sprawdź usługi naszego biura rachunkowego już dziś a zobaczysz że w dziedzinie usług księgowych nie mamy sobie równych.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Jeżeli szukacie profesjonalnego biura rachunkowego w Poznaniu, zapraszamy do naszego biura rachunkowego. Biuro Rachunkowe AMS od 15 lat świadczy kompleksowe usługi księgowości dla firm prowadzonych poprzez osoby fizyczne, stowarzyszeń, fundacji oraz spółek. W biurze AMS prowadzimy księgi rachunkowe a także przygotowujemy sprawozdania finansowe. Jako profesjonaliści od rachunkowości i prawa podatkowego oferujemy specjalistyczną pomoc we wszystkich sprawach które wymagają kontaktu z skarbówką. W biurze AMS prowadzimy także wszelkiego typu sprawy kadrowo-płacowe. Pomożemy Ci w rozpoczęciu różnego typu działalności gospodarczej oraz dodatkowo na każdym późniejszym etapie współpracy. Świadczymy usługi doradcze. W naszym biurze uwzględniamy potrzeby każdego naszego klienta, gwarantując mu indywidualne podejście a dodatkowo dostęp przez internet do całej dokumentacji. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę ams-zr. pl, gdzie będą Państwo mogli zaznajomić się z szczegółową ofertą biura AMS.

  Data dodania: 23 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe Szczecin Prawobrzeże »

  Nasze biuro księgowe w Szczecinie powinno się do jednych z w wyższym stopniu doświadczonych, a oprócz tego zatem częściej wybieranych w regionie. Oferowane przez nas usługi są oparte na długoletnim doświadczeniu i doskonałemu podejściu do tematu rachunkowości. Wszystkie usługi realizujemy opierając się na doskonałą znajomość tematyki, wiedzę teoretyczną a oprócz tego praktyczną, w tym liczne i również regularne szkolenia. Nasze usługi rachunkowe są kierowane zarówno do małych, średnich a także dużych firm, jak oraz do osób prywatnych szukających solidnego doradztwa podatkowego a oprócz tego lecz i. POdejmujemy się pełnej księgowości, sporządzamy raporty i ewidencje, prowadzimy wszelkie księgi, przeglądamy pisma, wydajemy opinie a także inne. Wszystkie usługi staramy się spełniać w jak najkrótszym terminie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej oferty a oprócz tego realizowanych usług zapraszamy do zajrzenia na na naszą witrynę www a także do kontaktu telefonicznego, poprzez email czy też osobistego w naszym biurze.

  Data dodania: 23 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • uznane biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Firma Tax-Spot z siedzibą w Bydgoszczy to biuro rachunkowe działające na rynku od wielu lat. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak oraz małe firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Jako kolektyw specjalistów w zakresie księgowości oraz podatków zapewnia elastyczne podejście oraz fachowe doradztwo. Świadcząc usługi księgowe, prowadzi księgi handlowe, ewidencje oraz sprawy urzędowe w imieniu klientów. Sporządza deklaracje podatkowe, sprawozdania statystyczne a także finansowe. Proponuje duży wybór rozwiązań upraszczających księgowość. Prowadzi elektroniczny obieg dokumentów, udostępniając je przez Internet. Tax-Spot para się obsługą kadrowo-płacową. Organizuje szkolenia dla klientów zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej a także aspektami prawnymi związanymi z jej prowadzeniem.

  Data dodania: 07 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo księgowe »

  Znajdujące się w Warszawie biuro księgowe Sonar dysponuje długoletnim doświadczeniem w obsłudze osób fizycznych, spółek a także fundacji. Jako zespół licencjonowanych doradców podatkowych pomaga w interpretacji przepisów podatkowych a także wypełnianiu wniosków do urzędów skarbowych, sporządza deklaracje podatkowe i również sprawozdania dla GUS. Świadcząc usługi księgowe dla małych i również dużych firm, prowadzi pełną księgowość, książki przychodów i rozchodów, przygotowuje rejestry, deklaracje VAT a także prowadzi ewidencje środków trwałych. Sporządza pliki JPK, wnioski kredytowe i również sprawdza zapisy na kontach księgowych. W ramach profesjonalnej obsługi kadrowo-płacowej, prowadzi dokumentację kadrową pracowników, oblicza podatki i również nie tylko. Pełna rachunkowość dla firm, doradztwo podatkowe, biuro Sonar zaprasza do współpracy, Warszawa i okolice.

  Data dodania: 27 12 2021 · szczegóły wpisu »