Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe »

  Firma świadczące usługi z zakresu marketingu internetowego: reklama Google AdWords, SEO i pozycjonowanie stron, działania ePR i Social Media, tworzenie stron WWW. Ponadto zajmuje się organizacją szkoleń komputerowych, prawnych i marketingowych. Konkurencyjne ceny, skuteczne działania, wysoka efektywność.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • salekonferencyjne Gdańs »

  Kompleksowo zaopatrzone pomieszczenia konferencyjne pomogą Państwu wprowadzić w życie nawet skomplikowane szkolenia. W Gdańsku mieści się nie tylko mnóstwo hoteli lecz też zabytków. Baza obiektów dla bardzo wymagających gości, wraz z opisem a także zdjęciami sal z Gdańska. W doskonałym obiekcie szkoleniowym można zaaranżować szkolenie oraz spędzić aktywnie wolny czas. Jeżeli organizujesz organizację konferencji, jednak nie posiadasz pomysłu gdzie mogłaby ona się odbyć koniecznie odwiedź nasz serwis.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • salekonferencyjne Toruń »

  Jeśli planujesz organizację szkolenia, ale nie masz pomysłu gdzie mogłaby ona się odbyć koniecznie odwiedź nasz portal. Zapraszamy do dodania prezentacji swojego ośrodka do naszej bazy. Baza obiektów dla nader wymagających gości, wraz z pełną ofertą oraz zdjęciami sal z Torunia. Wiele ośrodków szkoleniowych ma w swojej ofercie zaplecze gastronomiczne. W doskonałym obiekcie szkoleniowym można urządzić zebranie oraz spędzić sypatycznie wolny czas. Toruń praktycznie zewsząd otoczony jest zielenią a najsłynniejszym rezerwatem jest Las Piwnicki. Hotele konferencyjne szkoleniowe w Toruniu są na europejskim poziomie.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Subaru Impreza, Eco Driving »

  Coraz więcej Polaków zaczyna interesować się stylem jeżdżenia, jaki kryje się pod pojęciem eco driving. Fama na niego przybyła z Europy Zachodniej, gdzie od przeszło kilkudziesięciu lat jest on tłumaczony młodym szoferom. Żal, że na analogiczne przedsięwzięcia nie decydują się wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego. Na szczęście nie brak podmiotów takich jak Szkoła Jazdy Subaru przeprowadzających dla zaciekawionych analogiczne kursy na obszarze Polski. Więcej informacji na temat organizowanych przez nich szkoleń można znaleźć na stronie internetowej www.sjs.pl. Pośród samochodów mieszczących się w garażu SJS na szczególną uwagę zasługuje subaru impreza. Ten japoński pojazd zyskał poklask dzięki sukcesom odniesionym w wielu rajdach. Prowadzenie tego modelu to wielka przyjemność, zwłaszcza wtedy, gdy na sąsiednim fotelu mamy wsparcie w osobie kompetentnego instruktora.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Wartość dodana - w konstrukcjach realizacji pytań Mystery Shopper niejednokrotnie zaopatrujemy naszym Klientom bezpłatnie szereg dodatkowych działań. Jako firma treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy sprzedażowego. Po spełnionym badaniu tworzymy raport, który akcentuje mocne oraz słabe strony procesów biznesowych. Na podstawie wyników realizujemy program doradczy. Firma doradcza Stainer Consulting proponuje realizację badań Mystery Shopper. Żadne inne narzędzie badawcze nie da tak precyzyjnych odpowiedzi na pytania dot. poziomu obsługi klienta. Poza tym badanie rodzaju tajemniczy klient odbierane jest przez pracowników jako narzędzie kontroli co powoduje bardziej skuteczną mobilizację personelu do pracy. Jeżeli jeszcze wyniki badań tajemniczego klienta scalimy z systemem wynagradzania to badanie to staje się strategicznym składnikiem systemu motywacyjnego.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • kamera termowizyjna »

  Robota z elektrycznością i maszynami elektrycznymi należy do jednych z bardzo groźnych, dlatego właśnie tak istotne jest żeby właściwie się asekurować podczas jej wykonywania. Nawet nieskomplikowany montaż elektroniki może przysporzyć niedbałemu człowiekowi wiele nieszczęścia, dlatego firma Sonel oferuje swoim konsumentom współczesne mierniki takie jak np. kamera termowizyjna zapisująca zakłócenia temperatur, które mogą występować w kablach i skutkować groźne sytuacje. Ochrona pracy jest prostsza z firmą Sonel.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs fotografii »

  Szukasz kursu/warsztatów fotografii online? Nasza akademia zapewni ci kompleksowe szkolenie na fotografa ślubnego i zaczniesz czerpać zyski z pasji robiąc wspaniałe zdjęcia ślubne Wrocław. Chciałbyś mianować siebie fotograf ślubny Wrocław ale brakuje ci czasu na zgłębienie tajników tej sztuki? Skorzystaj z naszego szkolenia online i zdobądź wiedzę o której inni tylko marzą. Skontaktuj się już dziś i zostań profesjonalnym fotografem wykorzystującym w pełni swój talent i posiadany sprzęt, aby tworzyć przepiękne obrazy które zostaną nieśmiertelne. Czekamy na Ciebie! fotografia ślubna Wrocław.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Witamy ciepło na naszej witrynie www, na jakiej wyszukacie wszelkie niezbędne informacje odnośnie kursów, jakie organizowane są przez naszą firmę. Szkolenia Łódź pokrywają zakres szkoleń grupowych, osobistych bądź zawodowych. Dobry personel pracowników to podstawa udanej współpracy, w takim razie zwiększa się liczebność przedsiębiorstw, jakie decydują się na kursy Łódź związane z rozwojem indywidualnym lub zawodowym. Gorąco zapraszamy na prezentowaną stronę, na jakiej znajdziecie o wiele więcej informacji na ów temat.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tor Samochodowy Kielce »

  Na terenie Rzeczypospolitej Polskiej nie ma zbyt wielu obiektów dedykowanych, na jakich można podszkolić swoje umiejętności prowadzenia samochodu. W rejonie świętokrzyskim od przeszło parunastu lat działa Tor Kielce, na którym odbywają się Szkolenia SJS. Cykle treningowe organizowane przez wspomnianą szkołę jazdy są uważane za jedne z najlepszych w kraju. Dogłębne informacje na ich temat da się odnaleźć na stronie internetowej szkolenia.sjs.pl. Już po kilku takich zgrupowaniach można nauczyć się jak poruszać się samochodem po obiekcie, jakim jest prawdziwy tor samochodowy. Wbrew opiniom nie jest to takie łatwe, jakby mogło się nam zdawać. Bez przejścia właściwego szkolenia nie nauczymy się rygorystycznych zasad, jakie bezwzględnie należy przestrzegać. Jedynie trzymanie się tychże postanowień sprawi, że jazda tam będzie bezpieczna.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zawodowe »

  Strona z ofertą szkoleń zawodowych adresowanych przede wszystkim do mieszkańców województwa łódzkiego i województw sąsiednich. Na stronie znajdziecie ofertę kursów zawodowych ([http://www.kursy-wielun.pl/operwozkow.htm]wózki widłowe[/url], elektryk, pilarz, tankowanie gazu lpg) oraz szkoleń BHP robotników, kierowców oraz ludzi pracujących w biurze. W skład pełnej oferty Ośrodka Kształcenia Zawodowego wchodzi niemal 30 różnych szkoleń zawodowych na przeróżnych kierunkach.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eko Driving »

  W okresie ogólnoświatowego kryzysu ekonomicznego oszczędzanie ropy dla wielu z nas jest koniecznością. Aczkolwiek nie każdy rodzi się z umiejętnością prowadzenia samochodu w sposób oszczędny dla portfela nazywaną Eko driving. Całe szczęście dziś nie brakuje w Polsce szkół jazdy, jakie organizują dla chętnych specjalistyczne szkolenia. SJS to sławetna placówka, która cieszy się sporym szacunkiem wśród konsumentów. Na witrynie internetowej szkolenia.sjs.pl da się zapoznać się z ich zupełną ofertą. Niezwykle ciekawie prezentują się nowatorskie szkolenia motocyklowe. Wiedza wyniesiona z takich cyklów treningowych na zawalonych polskich drogach jest na wagę złota w sytuacji ewentualnych zagrożeń na nas czekających. Tak naprawdę każda minuta spędzona za kierownicą umożliwia nam zdobywać bezcenne doświadczenie, jakiego nie można nabyć za jakiekolwiek pieniądze.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkolenie płatnik wrocław »

  Prowadzenie firmy jest związane nie tylko z transakcjami, wytwarzaniem towarów, czy świadczeniem usług. Każdy biznesmen musi wykonywać wynikające z przepisów zasady, obowiązki ewidencyjne, podatkowe i kadrowe. B&O Consulting wychodzi naprzeciw potrzebom firm. Świadczy całościowe usługi ekonomiczno?biurowe wspierające działalność mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzi doradztwo w kwestiach inwestycyjnych oraz pomaga w załatwianiu formalności w urzędach, bankach i instytucjach leasingowych. B&O Consulting świadczy usługi w zakresie tworzenia badań rynkowych i zestawień finansowych, wspomagających decyzję o przedsięwzięciach, a także prowadzi kursy.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe szkolenia »

  Kiedy firma przyjmuje własnych pracowników do pracy, tedy pracownicy owi powinni przejść szkolenia. Kursy są niezwykle wszelkiego typu. Każde bywają organizowane z jakiegoś powodu. Niesamowicie ważne szkolenia są w zawodzie fryzjera. Zmieniająca się wciąż moda a także nowsze fryzury oraz łączenie barw, wymagają, by fryzjerzy regularnie byli szkoleni. Także w wielu zawodach, kursy bywają obowiązkowe, gdyż wprowadza się nowe sprzęty, lub przepisy, i z tego powodu pracownicy muszą zostać wyszkoleni. Generalnie szkolenia są organizowane bywają niezwykle stale zwłaszcza w miejscach, w jakich zmiany są stałe. Jednakże uczenie pracowników to nie tylko przy przyjęciu do pracy, ale stałe douczanie i doszkalanie pracowników, daje pewność że ludzie są dobrze przygotowani oraz wspaniale przeszkoleni do pracy. Jest to niezwykle ważne, aby tego rodzaju robotnik mógł pracować efektywnie i bez niepotrzebnych wypadków. Szkolenia bhp są po podatkach najbardziej konieczne w niejednej pracy. To z ich powodu w zakładach bywa mniej wypadków.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.talentm.pl »

  TALENT Management jest to firma szkoleniowa zajmująca się organizacją i planowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąprzedsiębiorstwa są kursy dla menedżerów, sprzedażowe, interpersonalne oraz kursy dla administracji. Mocną stroną firmy jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowatorskie podejście do organizacji kursów, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto firma stara się, aby jak najskuteczniej przełożyćwiedzę z auli szkoleniowej na zwykłą praktykę firmową. TALENT Management jest to firma rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Specjalizacjąprzedsiębiorstwa są kursy menedżerskie, sprzedażowe, miękkie oraz kursy dla administracji. Mocną stroną organizacji jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowoczesne podejście do prowadzenia kursów, co przekłada się na coraz lepsze rezultaty biznesowe. Ponadto organizacja stara się, aby jak najskuteczniej przełożyćwiedzę z sali szkoleniowej na normalną praktykę firmową. TALENT Management jest to firma rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Domenąprzedsiębiorstwa są kursy dla menedżerów, sprzedażowe, interpersonalne oraz szkolenia dla administracji. Główną zaletą firmy jest fachowa kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowatorskie podejście do prowadzenia kursów, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto organizacja stara się, aby jak najlepiej przełożyćdoświadczenie z auli szkoleniowej na zwykłą praktykę zawodową.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe Wrocław »

  Skoki spadochronowe stają się niespełnionym marzeniem znaczącej ilości osób. Aby zrealizować te ludzkie marzenia organizujemy skoki spadochronowe w tandemie z wysokości 4000 metrów. Skaczemy niesłychanie blisko miasta zwanego często Wroc Love. Jeśli nie planujesz przechodzić kursu spadochronowego ani badań lekarskich to idealnym rozwiązaniem będzie skok tandemowy. Certyfikowany instruktor dokona skoku z Tobą na specjalnej uprzęży i dwuosobowej czaszy spadochronu głównego.. Nie musisz martwić się o tok skoku bo czuwa nad tym instruktor. Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć szczegółowe wskazówki co do skoków ze spadochronem w tandemie i rozwiać swoje wątpliwości w tym zakresie. Zapraszamy do przeżycia życiowych emocji w powietrzu.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • salekonferencyjne Lublin »

  Bardzo ważne jest żeby hotel konferencyjny miał nie tylko wyposażone w rzutnik slajdów pracownie szkoleniowe ale również inne atrakcje jak np. fitness. Bardzo dobrze gdy w czasie służbowego spotkania mamy okazję na chwilę relaksu w fenomenalnym miejscu a taki bez dyskusyjnie jest Lublin. Przygotowując spotkania służbowe trzeba pomyśleć nie tylko o zapleczu szkoleniowym ale też o zapleczu rozrywkowym. Hotele w Lublinie szczycą się się ogromnym zainteresowaniem. Zapraszamy do dodania prezentacji swojego obiektu do naszej witryny. Zwyczajna sala konferencyjna to aula przeznaczona do szkoleń w której wszyscy goście siedzą przy biurkach. Łatwa wyszukiwarka ośrodków szkoleniowych jak też szczegółowe prezentacje hoteli z uwzględnieniem danych teleodresowych.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Katowice »

  Przychodzi nam żyć w czasach, kiedy bezpieczeństwo pracy będzie dziedziną bardzo znaczącą. Każdy zakład pracy ma obowiązek spełniać umotywowane w prawie wymogi. Tym samym na rynku ukażą się zespoły, przeszkolone dokładnie w tejże dziedzinie. Z tego również powodu bhp Katowice spełniają dowolne warunki przedstawicieli zakładów pracy, decydujących się na podjęcie współpracy. Specjaliści pomogą ułożyć program spotkań szkoleniowych, opracują instrukcje bhp na stanowiskach pracy, przeprowadzą konsultacje w sprawach zakupu odpowiedniej odzieży roboczej i przejmą obowiązki związane z kontrolowaniem rejestrów, wymaganych w przepisach. Dobrze wiedzieć, że służba bhp Katowice to również pomoc techniczną przy wykonywaniu badań środowiska pracy, procedury powypadkowe oraz działanie w projektach dotyczących oceny ryzyka zawodowego. Dodać należy, że szkolenia bhp Katowice to dopasowane do potrzeb daty spotkań i doskonale przygotowany, a także zaakceptowany materiał z zakresu teorii. Wykwalifikowana grupa pracowników zajmie się wszystkim tym, na co zwyczajnie czasu nie wystarcza kierownikom firm. Trzeba bowiem mieć świadomość, że usługi bhp Katowice zawierają w sobie również prowadzenie monitoringu zmieniających się przez cały czas przepisów prawnych, co pozwala uniknąć kłopotów, wynikających z możliwych niezamierzonych uchybień. Niełatwo jest dziś bez pomocy rozporządzać wszystkimi kwestiami, powiązanymi z funkcjonowaniem zakładu pracy, więc bezpiecznie jest mieć blisko siebie grupę specjalistów wykształconych do spełniania wymaganych zadań.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interskills.pl - Imprezy integracyjne, wyjazdy, szkolenia, organizacja eventów »

  Szukasz zwariowanego pomysłu na wyjazd integracyjny? Jeżeli tak dobrze trafiłeś, ponieważ firma Interskills w kompleksowy sposób zadba o każdy detal związany z imprezą integracyjną. Od dziś sprawy związane z załatwianiem transferu gości, hotelu, wyżywienia, rozrywki, szkolenia możesz pozostawić firmie Interskills. Działamy na rynku eventowym od kilku dobrych lat więc mają Państwo pewność, iż wszystko będzie przygotowane na najwyższym poziomie. Sami sprawdźcie nas na www.interskills.pl , nasze działania związane z paintballem - Paintball Kraków

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • wyjazdy językowe »

  Szkolenia to wyjątkowo istotny element dokształcania pracowników. Korzystnie jest zadbać o kształcenie podwładnych, aby mieć nie tylko najwspanialszą kadrę pracowniczą, lecz również dobrą opinię wśród reszty przedsiębiorstw na rynku. Decydując się na przeprowadzenie szkoleń warto wybrać specjalizującą się w tym firmę z doświadczeniem i dobrą opinią na rynku. Pamiętaj o tym.Szkolenie jest niesamowicie istotne, aby być wciąż atrakcyjnym pracownikiem na rynku pracy. Osoby które decydują się na skorzystanie z różnego rodzaju szkoleń są nie tylko potencjalnie fajniejsi, jednak również rozbudowują się wewnętrznie i poznają świat.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • pedicure »

  Gorąco namawiamy wszystkie kobiety zainteresowane manicurem do wpisania się na nasze szkolenia. Szczególnie rekomendujemy kurs na manicure hybrydowy. Ta nazwa brzmi obco? Najwyższy czas to zmienić! To idealne wyjście między zwykłym lakierem a preparatami żelowymi. Zabieg ten jest wyjątkowo nieszkodliwy dla płytki, na wyrazy podziwu zasługuje także jego trwałość. Preparat nakładana na paznokieć wysycha w dość krótkim czasie, a pigmenty, które zawiera powodują, że zyskujemy intensywny kolor i znakomity blask. Dlaczego warto wybrać się na ten właśnie kurs? Trendy się zmieniają, a to co naturalne, zawsze postrzegane jest jako piękne. Takie funkcje spełnia manicure hybrydowy. Od klasycznych metod zdobienia paznokci wyróżnia go tylko wydłużona trwałość, a sam wygląd nie wskazuje na zastosowanie wymyślnych technik. Cała masa kobiet pyta o wykonywanie tego rodzaju manicure.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »