Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'psycholog':

 • Psycholog Gorzów »

  Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji jaką mam przygotowaną dla naszych nowych klientów. Pierwsza wizyta tylko za symboliczną złotówkę. Psycho Komfort to poradnia psychologa Julii Chomskiej. Psycholog Gorzów. Prowadzimy pomoc psychologiczną za pomocą różnego rodzaju terapii dla osób w każdym przedziale wiekowym. Jeżeli masz problem z poradzeniem sobie ze stresem zachęcam do przyjścia do naszego gabinetu, gdzie poznasz jak bardzo możemy Tobie pomóc w przezwyciężeniu stresu. Biofeedback Gorzów. Pomagam także sportowcom, dzięki czemu mogą oni osiągać lepsze rezultaty w dyscyplinie jaką uprawiają. Jeżeli chcesz poznać pełną naszą ofertę wejdź naszą stronę internetową a razie wątpliwości lub pytań zadzwoń i umów się na spotkanie. Postaram się rozwiać wszelkie Twoje niejasności związane z tego typu usługami. Biofeedback Gorzów. Wykorzystuje najnowsze metody oraz terapie, dlatego masz pewność, że w połączeniu z naszym dużym doświadczeniem odczujesz poprawę po wizytach w Psycho Komfort.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Zielona Góra »

  Mój Psycholog - Psychoterapia Wrocław i Zielona Góra. Prowadzimy konsultacje psychologiczne i psychoterapię poznawczo behawioralną. Możliwe jest także uzyskanie pomocy przez Internet lub zamówienie wizyty domowej ? na terenie Wrocławia lub okolic. Zajmujemy się psychoterapią zaburzeń lękowych i depresyjnych, a w szczególności psychoterapią napadów paniki i innych form lęku napadowego, lęku przed lataniem samolotem, zaburzeń o charakterze depresyjnym, zaburzeń obsesyjno-kopmulsyjnych (nerwicy natręctw), a także lęku przed posiadaniem chorób.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Gdy człowiek ma trudności - zmienia swoje podejście do świata i innych ludzi. To smutne, zmiany najczęściej są niekorzystne oraz umieją wyniszczyć organizm ludzki, doprowadzając do klęsk lub też innych nieszczęść. Przyzwoiciej wyrzucić z siebie te wszelkie niestrawności bestialskiego życia oraz uwzględnić psychoterapię, jako wsparcie. W takim wypadku pomoc psychologiczna warszawa ma prawo pomóc. Jeżeli ktoś niezwykle pragnie zapanować nad własnym istnieniem, chce powrócić do normalności, pragnie stać się nawet silniejszym oraz bardziej odpornym na wszystkie te życiowe sytuacje na pewno powinien poradzić się profesjonalisty, który za sprawą rozmowy będzie analizował stan pacjenta. Nieraz człowiek nawet nie jest w stanie pojąć, że jego zwyczajność, która go nie cieszy jest kwestią długofalowego stresu.Wejdź na naszą stronę internetową już w tej chwili!

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gliwice »

  Gabinet psychoterapii Gestalt - psychoterapia indywidualna, konsultacje, pomoc psychologiczna, psychoterapeuta gliwice, rozwój osobisty, wkraczanie w dorosłość. Kwestie rodzinne, dylematy ze znalezieniem pracy, borykanie się z problemami życia powszechnego, a także choroby posiadają wpływ na nasze życie psychiczne. Następstwem wszystkich tych sytuacji ma możliwość być pojawienie się depresji, która posiada destrukcyjny wpływ na nasze życie i zdrowie nie tylko spersonalizowane, niemniej jednak także towarzyskie oraz rodzinne. Jeśli od dłuższego czasu posiadamy dylematy ze snem, nasz nastrój się obniżył, tracimy zainteresowanie rzeczami, które przedtem nas cieszyły to znak, że powinieneś jak najszybciej skorzystać z pomocy psychoterapeuta gestalt gliwice.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  Zakład we Wrocławiu, proponujący wsparcie w zakresie psychoterapii. Od początku funkcjonowania firma znacząco rozwinęła obszar działania i aktualnie składa się z 4 sekcji. Właściwie wyszkolony personel gwarantuje wysoki poziom terapii. Zatrudniani przez centrum fachowcy cieszą się powszechnym uznaniem. Osoby, których interesuje oferta typu psycholog czy psychoterapia, mają zagwarantowaną profesjonalną obsługę. Firma kwalifikuje się również do dziedziny pod hasłem seksuolog. Specjaliści troszczą się o intymną atmosferę, dający odbiorcom pełen komfort psychiczny. Usługi obejmują diagnozę i kompleksową psychoterapię. Do wyboru jest kilka gatunków leczenia: indywidualne, zbiorowe, rodzinne czy małżeńskie. Ośrodek organizuje również specjalistyczne kursy oraz wspiera rekrutację.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Poza opinii innych ludzi, kobieta powinna też szczególną uwagę zwracać na to, czy określony specjalista regularnie projektuje badanie usg, cytologię itp. Są takie sytacje psychoterapeuta poznań może przekonać kobietę do etgo typu badań. Należy pamiętać, że obowiązkiem każdego lekarza psycholog szczecin jest przeprowadzenie podczas wizyty badania piersi. Jeżeli już chodzi o usługi świadczone zarówno, w osobistych gabinetach ginekologicznych, jak również publicznych można tu wyróżnić m.in. prowadzenie ciąży, posiewy, badania hormonalne, histopatologiczne oraz cytologiczne, leczenie nadżerek, zapaleń i wiele innych. Istotnym są rónież szkolenia imds.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia depresji »

  Ośrodki leczenia zaburzeń nerwicowych są szczególnymi miejscami, w których otacza się opieką osoby z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami o następstwach fizycznych (które wywołane są jednak zaburzeniami psychicznymi) lub agresywne. Osoby cierpiące na to schorzenie powinny mieć zapewniony spokój oraz odpowiednią opiekę psychologiczną, ponieważ ich kontakty międzyludzkie są ciężko zaburzone. Właśnie dla tych ludzi istnieje ośrodek Arcus ? ośrodek, którego pacjencichorzy|leczeni} systematycznie powracają do powszedniości dzięki wykorzystywanym terapiom oraz warsztatom, w podczas których chorzy odzyskują wiarę w siebie. Dowiedz się więcej na temat nerwicy na stronie ośrodka Arcus.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.terapiadialog.pl »

  Szukasz pomocy specjalisty jakim jest psycholog dziecięcy warszawa? Strony pozwolą wam w znalezieniu dobrego gabinetu psychologa którym jest psycholog dziecięcy. Trzeba korzystać z usług psycholog, który to za pomocą przeróżnych terapii może być dla ciebie pomocny. Najczęściej psycholog warszawa już po badaniu ma możliwość nam zagwarantować formę psychoterapii jaką jest psychoterapia na przykład tego typu jak psychoterapia Warszawa bądź psychoterapia Ursynów.
  Konieczna wam pomoc psychologa? Musisz skorzystać z pomocy strony internetowej na, której znajdziesz pomoc tego typu psychologów jak psycholog dziecięcy albo także psycholog warszawa.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Warszawa »

  pracowniaetapy. pl to profesjonalne usługi dla dorosłych i dzieci jakie wspierają rozwój już od najmłodszych lat. Integracja sensoryczna, która zajmuje bardzo ważne miejsce w rozwoju integralnym dzieci kształtowana jest przez indywidualne a także grupowe zajęcia prowadzone poprzez eksperta psychologii rozwojowej. Psycholog dziecięcy idealnie znający potrzeby dzieci w ściśle określonym wieku oferuje specjalistyczne usługi w zakresie wspierania rozwoju dziecka a także rodziny. Indywidualnie przygotowywana oferta rozwojowa pozwala dzieciom rozwój potrzebnych umiejętności i postaw, rozwijając jednocześnie sposoby pracy z dziećmi poprzez rodziców. Pracowniaetapy. pl jest zespołem doświadczonych specjalistów dziedzinowych, którzy prowadzą terapeutyczne zajęcia dla maluchów a także ich rodzin. Terapie indywidualne oraz terapie grupowe przeprowadzane w oparciu o najnowsze metody rozwoju. }

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna - Agata Poręba »

  Psycholog Lublin - gabinet Agaty Poręby oferuje wszechstronne wsparcie w sytuacji problemów dnia codziennego różnego typu począwszy od depresji kończąc na aktywizacji osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako kompetentny psycholog a także terapeuta pomaga pełnoletnim a także dzieciom i młodzieży. Przyjmuje w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży jak również w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Psycholog Agata Poręba jest też nauczycielem akademickim. Prowadzi również współpracę z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych i biznesowych, a także projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bez pracy. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z zasadami znajdującymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W jej pracy najważniejsze jest dobro Klienta. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. W ofercie poradni znajdziemy poza tym szkolenia oraz warsztaty. Warto polecić jej poradnię, ponieważ proponowana przez nią pomoc psychologiczna zapewnia dobre efekty. Trzeba też nadmienić, iż Agata Poręba ciągle poszerza swą wiedzę w zakresie psychologii w toku studiów doktoranckich.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »