Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'media':

 • Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe »

  Firma świadczące usługi z zakresu marketingu internetowego: reklama Google AdWords, SEO i pozycjonowanie stron, działania ePR i Social Media, tworzenie stron WWW. Ponadto zajmuje się organizacją szkoleń komputerowych, prawnych i marketingowych. Konkurencyjne ceny, skuteczne działania, wysoka efektywność.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja Radiowa i Telewizyjna »

  Margines Media zajmuje się produkcją utworów muzycznych ale także i zajmuje się przygotowaniem oraz produkcją materiałów radiowych czy telewizyjnych. Na rynku pojawiło się wiele firm oferujących usługi tego typu przykładem jest Pro Media. Jesteśmy chętni na współpracę z innymi mediami. Margines związany jest z muzyką więc może utwory będzie można usłyszeć w nocnych programach Fresh tv czy też w chilli zet.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Częstochowa »

  eKomandosi.pl to niesamowita agencja interaktywna trudniąca się usługami reklamy internetowej, a szczególnie pozycjonowaniem. Jesteśmy zgraną ekipą z 5-letnim doświadczeniem w branży SEO oraz innych formach promocji w sieci. Dla nas liczy się zwłaszcza klient, jeżeli klient jest usatysfakcjonowany, my również, bo wspólnie ze przyrostem zysków klienta, my też powiększamy swoje dochody. Przetestuj naszą stronę internetową gdzie znajdziesz wszystkie usługi które oferujemy, jeśli jesteś zinteresowany skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktow.Agencja interaktywna eKomandosi.pl specjalizuje się w reklamie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR Kraków »

  Poszukujesz wydajnych, a do tego nierutynowych rozwiązań w dziedzinie szeroko rozumianego Public Relations dla Twojego przedsiębiorstwa? Jeśli tak, to jesteśmy ludźmi, których potrzebujesz. Nasz zespół może poszczycić się stabilną pozycją na rynku usług z zakresu działań Public Relations. Przemawia za nami pięć lat doświadczenia, wielu zadowolonych klientów i silna grupa doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin. Na długiej liście świadczonych przez nas usług znajdziesz na przykład social media marketing, tworzenie materiałów prasowych czy audyty obecności i wizerunku marki w mediach. Dzięki naszemu nieschematycznemu podejściu do stawianych przed nami zleceń, solidnej dawce inwencji i pasji, z jaką urzeczywistniamy nasze cele, prowadzone przez naszą agencję kampanie nieodmiennie zakończone były sukcesem.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty dziennikarskie »

  Ażeby osiągnąć zamierzone cele, najlepiej kształcić się u najlepszych. Doświadczenie zdobyte przez lata w czasie współpracy ze znanymi w kraju redakcjami pozwala specjalistom z teamu Pably organizować certyfikowane warsztaty dziennikarskie, szkolenia z dziedziny media relations czy w zakresie pisania kontentu na najwyższym poziomie. Pably uczy, jak pisać wpisy do gazet i internetu, tak aby wzbudzić zainteresowanie odbiorców. W serwisie znajdują się również ciekawe informacje ze świata zagranicznych i lokalnych mediów.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »