Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'kwejk':

 • Demotywatory »

  Wszyscy wiedzą, że świetny humor to podwaliny dobrego funkcjonowania. Żyjemy w niekończącym się napięciu dlatego też powinniśmy raz na jakiś czas się odstresować, dlatego jednym z ciekawych metod są demotywatory. Nie wynajdziemy chyba osoby, które nie akceptowałaby zabawnych zdjęć czy filmików, które nie raz potrafią rozbawić do bólu brzucha. Kolejną wersją może być kwejk, jest to często popularne w dzisiejszych czasach. bez różnicy co wyróżnimy, musimy poświęcać troszeczkę swojego wolnego czasu na zabawę, bo w przeciwnym razie staniemy się zgorzkniali i przestaniemy poprawnie funkcjonować. Naukowo było udowodnione, że śmiech ma zbawienny wpływ na nasze serce i samopoczucie. Poza tym nasz przeciążony mózg domaga się od czasu do czasu zresetowania a takowa rozrywka pomaga nam wrócić na właściwe tory. Każdy z nas ma swój pomysł na rozładowanie napięcia, czasem może być to sport, ponieważ warto również troszczyć się o swoją tężyznę fizyczną. Ważne żeby w tym wszystkim nie utracić naszego rozsądku, wszystko jest fajne i śmieszne, ale z rozwagą.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne obrazki »

  Witryna w całości poświęcona poprawie samopoczucia. Na witrynie obejrzeć można setki, a nawet tysiące fajnych fotomontaży, rysunków, memów oraz filmów. Wszystko to po to aby zapewnić zabawę naszym gościom. Wystarczy wyłącznie parenaście minut by poprawić sobie tutaj samopoczucie. Zapewniamy że nawet największy ponurak uśmiechnie się odwiedzając naszą stronę. To właśnie tutaj zaczęły swoją przygodę memy zatytułowane: "zielona wyspa", "jak to możliwe", czy też "kinder niespodzianka". Nie czekaj ani sekundy dłużej i przystąp do nas by uśmiech na dobre zagościł na twoim obliczu.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Od prawicy do lewicy. Obrazkowy komentarz internautów. »

  Cześć, docinek.com jest stroną na której w osiemdziesięciu procentach znajdziecie materiały z zakresu polityki. Zabawne memy, bardzo ironiczne rysunki znanych jak i mniej znanych autorów. W głównej mierze są to memy polityczne, aktualne do sytuacji w kraju. Częsta aktualizacja strony sprawia, że będą państwo na bieżąco z satyrą polityczną w kraju. Oprócz obrazków o zabarwieniu politycznym, posiadamy również obrazki sportowe, śmieszne czy po prostu zawierające elementy motoryzacyjne. Jeżeli znudziły się wam strony typu kwejk czy demotywatory na których ostatnimi czasy panuje "kontent" gimnazjalny to u nas poczujecie się swobodnie, bez względu na poglądy polityczne, gdyż materiał jaki zbieramy jest na wszystkie środowiska polityczne z kraju oraz świata. Aktualnie strona istnieje już drugi rok i jest stale rozwijana. Zapraszam.

  Data dodania: 08 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • skrypt demotywatory »

  nasze skrypty do zarabiania pieniędzy to główny przedmiot do sprzedaży na naszej stronie www,skrypty to inaczej gotowe strony z panelem zarządzania dla osób które chciały być mieć swoją stronę,portal ogłoszeniowy lub swoją www którą można sobie zarządzać i przy okazji sobie na tym zarabiać.Skrypty nasze mają wbudowane płatności online dzięki którym możliwe jest że po kupieniu skryptu będziesz mógł jest włączyć i zarabiać sobie na tym.Przykładowe skrypty na których możesz sobie zarobić dodatkowy grosz to skrypt ogłoszeniowy,motoryzacyjny,nieruchomości,ogłoszenia drobne,oferty pracy,oczywiście to najbardziej popularne są ale mamy też inne.Na stronie można też sobie zamówić zestaw seo wzmacniający i podnoszący twoją stronę do góry,jeśli chcesz się dowiedzieć więcej i zobaczyć wersje demo to zapraszamy do odwiedzenia nas.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Demotywatory »

  Internet w ostatnim okresie staje się tańszy a w konsekwencji w wyższym stopniu dostępny dla mieszkańców Polski. Nic więc nadzwyczajnego, iż za sprawą internetu można szybko zdobyć rozgłos bez konieczności wydawania majątku na reklamę. W domenie rozrywkowej wziętość w krótkim okresie zdobył portal Demotywatory. Było to możliwe w wyniku przyjęcia teorii, iż internauci o wiele bardziej preferują oglądać niż czytać. Nie wypatrzymy w portalu Demotywatory długich artykułów. Jedynie komiczne fotki uzupełnione celnym komentarzem. Taka zawartość za sprawą wirusowości sieci społecznościowych szerzyła się w niebywale szybkim czasie i pomimo tego, iż niemało portali jak np Kwejk czy Bebzol usiłowało powtórzyć sukces, do dzisiaj królem zostają Demotywatory. Nasza strona wprowadziła modyfikacje do znanej koncepcji. Prócz humorystycznych fotek odnajdziesz gry flash, stacje radia online czy możliwość czata ze znajomymi z Facebooka. Zdobywamy coraz większą popularność. Wpadnij na Bzdety.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »