Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'księgowość':

 • Biuro Rachunkowe Katowice »

  Potrzebujesz profesjonalnych rad w dziedzinie rachunkowości? Namawiamy do odwiedzenia biura rachunkowego znajdującego się w Chorzowie (ul. Jubileuszowa). Biuro działa od wielu lat z bardzo pozytywnymi efektami, gdyż jest prowadzone przez osobę z długim doświadczeniem w tym zawodzie. Zaglądając na stronę www biura, możesz zapoznać się z całą ofertą usług biura łącznie z kosztorysem usług. Zajmujemy się pełną obsługą firm, z dziedziny rachunkowości. Robimy zatem rozmaite ewidencje, rozliczenia okresowe, sporządzanie deklaracji podatkowych, przechowywanie dokumentów etc.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - usługi księgowe Warszawa »

  Nasze Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy, aktywne wsparcie działalności, swobodę w komunikacji oraz najwyższe standardy zaufania w zakresie rzetelności i zgodności z przepisami. Biuro Rachunkowe MAGFIN sporządza wszelką dokumentację dla swoich klientów, a także reprezentuje ich w urzędach. Nasze Biuro Rachunkowe MAGFIN specjalizuje się w prawie podatkowym, dokonując interpretacji przepisów - dzięki temu nasi pracownicy pomogli wielu osobom wygrać spory z urzędem skarbowym. Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma nowoczesna, dbająca o klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami. http://magfin.pl/

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne biuro rachunkowe w Twoim mieście »

  Jeśli potrzebujesz biura rachunkowego, które profesjonalnie zajmie się twoją księgowością, koniecznie odwiedź serwis www.doradcydlabiznesu.pl/Biuro-rachunkowe/ . Oprócz najlepszych w biur rachunkowych w twoim mieście, serwis skupia także doradców finansowych, radców prawnych oraz audyt dla firm, czyli wszystkie te instytucje, które pomogą usprawnić twój biznes.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa Bemowo »

  Boisz się śmiertelnie sprawozdawczości finansowej? Unikasz jej praktycznie jak ognia? Nie obawiaj się dłużej! Dziś znajdziesz ludzi, którzy pomogą Ci ją solidnie zrozumieć.
  Wcale nie musisz mieć wyjątkowej wiedzy, by zrozumieć sprawozdania finansowe spółek oraz czytać je jak rasowy finansista lub księgowy. Nie jest to wiedza zakazana, a przy tym zarezerwowana głównie dla wąskiej grupy osób. Wystarczy poświęcić odrobinę czasu oraz zgłębić tajniki.
  Jeżeli jednak brakuje Ci chęci jak i wolnego czasu, to zastanów się nad skorzystaniem z doświadczonych usług firmowych. Jest bowiem na naszym polskim rynku szereg wyspecjalizowanych instytucji, które posiadają w swojej ofercie usługi typu: badanie bilansu albo badanie sprawozdań finansowych. Wybór jest tak spory, iż każdy znajdzie dla siebie coś właściwego.
  W tego typu miejscach fachową obsługę zagwarantują nam biegli rewidenci. Ówcześnie trudno byłoby wyobrazić sobie działanie przedsiębiorstw bez prowadzenia rachunkowości. Bez prowadzenia ksiąg rachunkowych, tak zarząd firmy i akcjonariusze nie potrafiliby ocenić, szczególnie w dużej firmie, czy podejmowane decyzje są prawidłowe oraz czy prowadzona działalność jest w ogóle opłacalna.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program do fakturowania »

  Firma tworzy rozwiązania dla małych, średnich jak również wielkich firm. Programy księgowe wyróżniają się ogromnymi możliwościami oraz prostą obsługą. Team wdrożeniowy tworzą fachowcy z wielkim doświadczeniem, którzy swoją pracę realizują błyskawicznie i dokładnie. Najważniejszymi programami jakie tworzymy są programy księgowe oraz do fakturowania. Więcej szczegółów tutaj: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe K3 »

  Jesteśmy biurem rachunkowym z siedzibą w Krzeptowie, działamy na rynku od roku 2013, jednak nasza faktyczna historia sięga początków działalności 2009 roku.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej. Bogate doświadczenie, wysoki standard i jakość usług to niewątpliwe atuty naszego biura. Powierzając nam rachunkowość swojego przedsiębiorstwa, nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, koncentrując się na rozwijaniu własnej działalności. Obecnie obsługujemy firmy o zróżnicowanym profilu działalności tj. Począwszy od firm produkcyjnych, poprzez handlowe do usługowych włącznie.

  Ważna jest dla nas również wygoda i czas klienta i idąc na przeciw oczekiwanią naszych klientów, w cenie usług proponujemy odbór dokumentów od klienta lub możliwość przesyłania ich zarówno drogą pocztową jak i elektroniczną w postaci skanów dokumentów.

  W celu lepszej znajomości naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziecie Państwo na www.biurok3.pl .

  Zapraszamy!

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Inowrocław Cennik »

  Biuro rachunkowe Poltax to stabilnie rozwijająca się firma, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. Nasz zespół złożony jest z wykwalifikowanych i rozeznanych ekspertów w zakresie rachunkowości i finansów. Z całą pewnością doskonałe umiejętności i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, powoduje, że potrafimy współdziałać z Klientami z różnych branż i skutecznie rozliczać ich firmy. Prowadzone przez naszą firmę usługi księgowe to pewność skutecznego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax oferuje profesjonalne usługi finansowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Powierzając nam rozliczanie swoich przychodów i wydatków, będziesz mieć większą kontrolę nad rozwojem swojego biznesu. Przygotowywane przez nas analizy finansowe ułatwią Ci podejmowanie rozsądnych i rzeczowych decyzji.

  Firma Poltax załatwia także wszelkie formalności przy zakładaniu firmy. Pomożemy Tobie na etapie wypełniania właściwych papierów. Wspólnie określimy najlepszy sposób rozliczeń podatku. Sprzedajemy także praktyczne programy do zarządzania finansami firmy, przez które nie pogubisz się w swoich rachunkach.

  Dla nas kluczowa jest skuteczność działań i dotrzymywanie umówionych terminów. Wszystkie usługi świadczymy w oparciu o bogatą wiedzę prawną i wieloletnie doświadczenie w pracy z różnorodnymifirmami. Nowoczesne narzędzia księgowe umożliwiają nam skuteczniej rozliczać Twoje finanse i dokładniej analizować Twoją sytuację biznesową. Z naszym biurem Twoja firma jest w dobry rękach.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek »

  Inni ludzie zdają sobie sprawę w teraźniejszych czasach nieprosto o skuteczne kody do regulowania rachunków czy też faktur. Testując choćby sformułowanie ?biuro rachunkowe Rzeszów? google daje nas tysiące nieskutecznych wyników, a wszak dążymy do idealnej odpowiedzi.
  Obmyślając wczasy nawet jedna osoba nie ma chęci zamartwiać o wyliczeniach. Sprawdź naszą propozycję teraz, a czekają cię mega promocje, dzięki posiadaniu umów z IATA możemy dać Tobie to co za każdym razem potrzebowałeś. Staramy się, aby nasz klient w każdym momencie był zadowolony, zarówno z naszych działań jak również wyników.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rewizor do księgowości Insert »

  Oprogramowanie Rewizor ułatwia pracę księgowości, jak zresztą wszystkie pozostałe programy InsERT. Rewizor to oprogramowanie do prowadzenia pełnej księgowości małej, lub dużej firmy, wielkość prowadzonej działalności w żaden sposób nie uniemożliwia korzystania z Rewizora. Mało tego często biura księgowe wykorzystują własnie ten program do prowadzenia ksiąg swoich klientów.
  Jak widać więc oprogramowanie InsERT jest korzystne dla użytkownika, a może być jeszcze bardziej efektywne jeśli będzie używane w chmurze informatycznej. InsERT w chmurze to praca na jednej bazie danych niezależnie od miejsca pracy. Z systemem można łączyć się z różnych urządzeń czy to w domu czy w pracy czy w podróży.
  Rewizor do prowadzenia księgowości nie jest jedynym programem z serii InsERT dla firm. Można dodatkowo pracować z Subiektem, Rachmistrzem czy Gratyfikantem.

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • księgowość »

  Tania i zarazem dobra księgowa zajmująca się sprawami księgowania przychodów, rozchodów oraz wszelakimi aspektami rachunków w firmie to bardzo ważna kwestia każdej prowadzonej działalności gospodarczej. Biuro Hossa oferuje księgowość spełniającą najwyższe normy a równocześnie dostępne na każdą kieszeń. Polecamy swoje usługi, zapoznaj się z naszą ofertą zawartą na stronie i skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Poznań »

  Denerwuje Cię rozliczanie swojej firmy na własną rękę? Nie możesz się połapać w skomplikowanych przepisach prawnych? Oddeleguj sprawy księgowe swojego przedsiębiorstwa zawodowcom. Jesteśmy biurem rachunkowym, dla którego obsługa księgowa (outsourcing księgowości), audyt podatkowy czy też porady podatkowe to chleb powszedni. Zamiast poszukiwać w wyszukiwarce internetowej frazy ?doradca podatkowy Poznań? po prostu odwiedź witrynę naszej kancelarii i sprawdź naszą ofertę. Funkcjonujemy na rynku od ponad dwudziestu lat, więc możesz mieć pewność, że wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Pomagamy przy wykonywaniu sprawozdań GUS i NBP, prowadzeniu list płac i rozliczeń US oraz reprezentujemy firmy przed organami skarbowymi.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gubin »

  Obecnie każda potężna firma posiada własny dział rachunkowy. A co z mniejszymi i mikro przedsiębiorcami? Nie stać ich na zatrudnienie księgowego na pełen etat. W tym wypadku najlepszym podejściem jest skorzystanie z usług biura rachunkowego. Teraz nasówa się pytanie. Jakie? W dobie rozwoju cyfryzacji jak grzyb po deszczu pojawiło się dużo portali web oferujących usługi księgowości na dystans. Czy zaleca się korzystać z takich ofert? Zdecydowanie nie. Zapisy w dokumentach naszej firmy to tak naprawdę strategiczne zasoby wiedzy. Powierzając te dane przez globalna sieć serwisowi rachunkowemu, może się wydarzyć taka okoliczność, że z powodu awarii dowiedzą się o nich nasi najwięksi konkurenci. Jakby nie patrzeć, takie portale za to nie odpowiadają, albowiem mają to napisane w własnych regułach. No cóż, co w takiej sytuacji? Najlepszym wyborem jest udać się do kilku znanych w naszym mieście biur rachunkowych. Już po kilkunastu minutach ustaleń z ich szefami jesteśmy w stanie oszacować, czy powinno się jednej z nich zaufać. Nie przez sposobność Biuro Rachunkowe ?DEKRET? w Gubinie ma nazwę rzetelnej w każdym słowa tego znaczeniu. Wszystko to dzięki właścicielce, dokładnie A.Różyckiej, która od samego początku postawiła na najwyższą jakość dostarczania usług.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Koronowo i okolice, Księgowość »

  Biuro rachunkowe Koronowo ?Księgowa? ma w ofercie prowadzenie księgowości mniejszych i większych firm. Niewątpliwym atutem jest wykształcenie w tym kierunku oraz 15-letnie doświadczenie w tej branży. Kwalifikacje zawodowe biura potwierdza też Certyfikat Ministra Finansów. Ograniczona i stała liczba klientów sprawia także, że w przystępnej cenie jestem w stanie zaoferować Państwu nie tylko kompetencję, ale także czas adekwatny do Państwa potrzeb, zaangażowanie i indywidualne podejście. Księgowość Koronowo zaprasza szczególnie mieszkańców Koronowa i okolic, ze względu na możliwy częstszy osobisty kontakt, co wielu klientów sobie ceni. Oprócz tego jest możliwość telefonicznie czy e-mailowo przekazywać niezbędne informacje, dokumenty czy zestawienia. I tak w ramach oferty poprowadzę Podatkową Księgę Przychodów Rozchodów, kompletne rozliczenia z ZUS czy Urzędem Skarbowym, dokumentację kadrowo-płacową i wiele innych usług. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej lub proszę o kontakt.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość konopnica »

  Księgowość Konpnica, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej. Adams-plus to księgowość w Konpnicy naprawdę godna polecenia. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lucjann.com - optymalizacja podatków w Twojej firmie »

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zmniejszyć swoje kosztyzwiązane z podatkami? A może chciałeś zmniejszyć podatki w swojej firmie, ale nie wiesz jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nasz biuro doradztwa finansowego Lucjann. com. Zajmujemy się optymalizacją kosztów bieżących i podatków w Twojej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odpowiednio rozliczyć niemalże każdy rodzaj ponoszonych przez Ciebie kosztów. Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładów najczęściej ponoszonych przez przedsiębiorców kosztów, które można zoptymalizować. Przykładowo optymalizujemy wydatki, począwszy od kredytu, umowy leasingowe, przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę po tak trywialne sprawy jak zakup roweru czy koszty akcesoriów biurowych. Wejdź i sprawdź sam co oferujemy!

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Mała księgowość - KPiR program www.ksiega-podatkowa.pl »


  Podejmując decyzję o jej założeniu własnej firmy, trzeba jednak wiedzieć, że liczy się nie tylko pasja. Zarządzanie własną działalnością gospodarczą z pewnością nie należy do zbyt łatwych zadań. Jak wiadomo, w takim sytuacji należy, bowiem zadbać o wiele kwestii, które pochłaniają nasze myśli praktycznie bezustannie. Jedną z nich jest mała księgowość. Nawet zatrudniając dobrych pracowników musimy mieć pewność, iż każdy z nich wykonuje swoją pracę prawidłowo, ponieważ przecież to my jesteśmy odpowiedzialni za efekty ich działań. Dlatego też, poza właściwym szkoleniem dobrze jest zainwestować w dobry KPiR program księgowy, który sprawi, że praca będzie o wiele łatwiejsza.
  Jednym z bardzo pomocnych narzędzi tego rodzaju to w firmach w których stosowana jest mała księgowość KPiR program Super Księga Podatkowa https://www. ksiega-podatkowa. pl. Wykorzystywany tak przez małe i średnie firmy oraz biura rachunkowe program księgowy od dłuższego czasu cieszy się zaufaniem osób go stosujących, które najczęściej zaznaczają, że dzięki niemu są w stanie zajmować się księgowością o wiele szybciej i nade wszystko skrupulatniej. A oszczędność czasu oraz ograniczenie możliwości popełnienia błędów to bardzo istotne kwestie dla każdego właściciela firmy.
  Bardzo dużą zaletą, jaką posiada ten KPiR program do małej księgowości jest również to, iż kupujący płacą jedynie za te moduły, które będą im potrzebne w ich firmie. To między innymi płące i ZUS, fakturowanie, delegacje, środki trwałe, podatek, VAT.
  W tych spośród nich, w których jest stosowana mała księgowość KPiR program SKP funkcjonuje wręcz doskonale. A dzięki temu, że ciągle jest aktualizowany, nie ma obaw, iż wraz ze zmianą kolejnych przepisów przestanie być użyteczny. Warto dodać, że uwzględnia regulacje wprowadzone przez Polski Ład. Oczywiście klienci, którzy zakupią program do księgowości Super Księga Podatkowa www. ksiega-podatkowa. pl mogą również liczyć na pomoc techniczną oraz opiekę serwisową.

  Data dodania: 07 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo księgowe »

  Znajdujące się w Warszawie biuro księgowe Sonar dysponuje długoletnim doświadczeniem w obsłudze osób fizycznych, spółek a także fundacji. Jako zespół licencjonowanych doradców podatkowych pomaga w interpretacji przepisów podatkowych a także wypełnianiu wniosków do urzędów skarbowych, sporządza deklaracje podatkowe i również sprawozdania dla GUS. Świadcząc usługi księgowe dla małych i również dużych firm, prowadzi pełną księgowość, książki przychodów i rozchodów, przygotowuje rejestry, deklaracje VAT a także prowadzi ewidencje środków trwałych. Sporządza pliki JPK, wnioski kredytowe i również sprawdza zapisy na kontach księgowych. W ramach profesjonalnej obsługi kadrowo-płacowej, prowadzi dokumentację kadrową pracowników, oblicza podatki i również nie tylko. Pełna rachunkowość dla firm, doradztwo podatkowe, biuro Sonar zaprasza do współpracy, Warszawa i okolice.

  Data dodania: 27 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo podatkowe Bielsko »

  Firma „Book-Keeper” powstała w 1990 r. Spółka znajduje się na liście podmiotów uprawnionych do badań sprawozdań finansowych pod numerem 512. Kadra kancelarii składa się z osób, które posiadają ogomne doświadczenie, wiedzę która zdobyli przez cały czas pogłębiają tak aby być na bieżąco a oprócz tego skutecznie realizować swoją pracę. Spółkę reprezentuje Michał Waliczek Prezes Zarządu biegły rewident nr 11049 a także Kazimierz Waliczek Wiceprezes Zarządu biegły rewident nr 4252. Cechuje ich znajomość rzeczy i również pasja, współpraca z odpowiednimi biurami, duży zakres usług a oprócz tego terminowość wykonywanych zleceń. Wysoka klasa świadczonych usług gwarantowana. Do zaznajomienia z szerszą propozycją namawiamy na stronę czy też do siedziby naszej kancelarii w Bielsko-Białej. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 20 07 2022 · szczegóły wpisu »