Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'Katowice':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Praca na Kopalni »

  Katowice są aglomeratem, w którym wiele mieszkańców wyszukuje pracy gdyż poziom bezrobocia jest niebezpiecznie wysoki. Ale jak wypatrywać profesji na tym obszarze skoro pracy nie ma także w innych lokalizacjach? Bezrobocie co prawda osiąga coraz niższy poziom ale nadal utrzymuje się na niezadowalającym poziomie. Znakomitym rozwiązaniem jest poszukiwanie zatrudnienia po przez Internet. Z jakiego powodu? Otóż oszczędzamy czas bowiem nie musimy chodzić od firmy do firmy. Poza tym mamy większość ofert w jednym miejscu i co najważniejsze są to ogłoszenia aktualne. Jednym z takich systemów ofert jest portal kopalniapracy.pl na którym to właśnie można pozyskać oferty pracy dostępnej w Rudzie Śląskiej i najbliższym regionie. Jest sprawą ewidentną, że to kapitalne narzędzie do walki z lokalnym bezrobociem. Korzystaj każdego dnia, oznajmij znajomym, którzy nie mają zatrudnienia. Na pewno nie będziesz żałował.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Pragniemy poinformować Was o usługach, które oferuje przedstawiana tu kancelaria prawna z Krakowa. Najważniejszą usługą proponowaną przez pracujących tu adwokatów są porady prawne udzielane przez Internet. Nasi pracownicy trudnią się jednak również obsługą prawną firm oraz odzyskiwaniem odszkodowań. Odwiedź naszą stronę i sam przekonaj się, że nasza pomoc prawna będzie niezastąpiona.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Katowice, tłumaczenia Zabrze »

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, szczególnie klientów z okolic Śląska.
  Można się nami umówić na spotkania ? tłumaczenia Katowice lub tłumaczenia Zabrze ? działamy w tym regionie.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia pisemne. Specjalizujemy się w tłumaczeniu stron internetowych. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne oraz zwykłe. Tłumaczymy konsekutywnie oraz symultanicznie. Nie odmawiamy przyjęcia zlecenia jeżeli pracujemy już nad innym zleceniem. W projekt angażujemy dodatkowego pracownika. Na naszej stronie znajdziecie również moduł wycena online, dzięki któremu poznacie Państwo natychmiast cenę za swoje tłumaczenie. Wystarczy wybrać język źródłowy, język docelowy, wybrać tryb pracy oraz podać ilość znaków ze spacjami. Wyświetli się cena oraz termin realizacji.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fryzjer Katowice, stylista fryzur, salon fryzjerski »

  Trendy Hair Fashion to obecnie największa w Polsce sieć salonów fryzjerskich. Tworzy ją ponad 70 salonów działających na zasadzie franczyzy. Pierwsze z salonów zaczęły działać na Śląsku w latach osiemdziesiątych ciągle otwierane są nowe. Wszystkim jednak przyświeca wspólna idea: tworzenia miejsc gdzie fryzjerstwo ma profesjonalny, międzynarodowy i artystyczny wymiar.

  Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion w Katowicach oferuje pełen zakres usług fryzjerskich.

  Proponujemy m.in.: strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, strzyżenie dzieci, strzyżenie brody oraz wyrównanie grzywki.

  Modelujemy i farbujemy fryzury kobiet i mężczyzn. Czesanie fantazyjne lub kok ślubny? A może prostowanie włosów?

  Regenerujemy włosy z szybkim efektem.

  Zapraszamy do salonu fryzjerskiego Trendy Hair Fashion w Katowicach przy ul. Kochanowskiego 5.

  Telefon: +48 32 348 84 23 lub +48 32 726 53 46

  GODZINY OTWARCIA: Pn. - Pt. 8.00 - 20.00 Sob. 8.00 - 16.00

  Zniżki dla Studentów za okazaniem ważnej legitymacji.

  Zapraszamy na naszą stronę: www.trendykatowice.pl

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport i przeprowadzki Śląskie Katowice Gliwice Zabrze Bytom »

  Przewoźnik Tel Trans to partner z doświadczeniem. Jeździmy dla wielu firm małych jak i dużych korporacji które także nam zaufały. Działamy na terenie całej Polski. Planujesz przewozić małe lub duże rzeczy zobacz naszą ofertę na przeprowadzki śląskie gdzie w obrębie województwa możesz liczyć na super ceny. Jesteśmy często widziani w wielu miastach regionu Gliwice Bytom Zabrze Katowice transport tylko z Nami. TelTrans firma gwarantuje ci dobry transport Zabrze ul.Roosevelta Zapraszamy

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep zoologiczny Zabrze Bytom »

  Masson to sklep działający nieprzerwanie od 1934r. Jest to doskonale wyposarzony sklep zoologiczny chorzów umiejscowiony przy ulicy Powstańców 2. Nasz drugi punkt to sklep zoologiczny katowice znajdujący sie w centrum handlowym AKS. W każdym naszym punkcie znajdziesz duży wybór akcesorii dla psa i kota jak i gryzoni oraz obszerny dział akwarystyczny. W każdym sklepie znajdziesz także żywe zwięrzęta i wiele gatunków rybek akwariowych. Zapraszamy do naszych punktów lub do skorzystania z naszego zoo outletu czyli internetowego sklepu zoologicznego w którym prezentujemy nasze aktualne wyprzedaże w bardzo obniżonych cenach. Zapraszamy do naszych punktów Masson to Twój sklep zoologiczny Bytom Zabrze

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Zabrze »

  Jedna z czołowych agencji interaktywnych na śląsku, Cube Interactive, to agencja która oferuje usługi z zakresu reklamy oraz technologii nowoczesnych mediów. Cube Interactive specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem technologii nowoczesnych mediów. Agencja reklamowa specjalizuje się również w tworzeniu i projektowaniu dedykowanych aplikacji internetowych. Agencja interaktywna Cube Interactive to szereg usług powiązanych z e-marketingiem, takie jak pozycjonowanie stron, marketing w serwisach społecznościowych czy też prowadzenie i organizację kampanii Google Adwords. Cube Interactive to również studio graficzne zajmujące się projektowanie identyfikacji wizualnej oraz materiałów reklamowych na potrzeby poligrafii i internetu. W dodatku zespół Cube Interactive prowadzi konsultacje oraz doradztwo z zakresu technologii internetowych oraz reklamy w nowoczesnych mediach. Podsumowując, wśród usług oferowanych przez agencję reklamową znajdują się: projektowanie stron, pozycjonowanie stron internetowych, dedykowane aplikacje internetowe takie jak systemy CMS, sklepy internetowe czy autorskie systemy dedykowane dla poszczególnych branż oraz usługi związane z szeroko pojętym marketingiem w internecie, między innymi social media, kampanie Google Adwrods czy mailingi. Dopełnieniem oferty są usługi związane z projektowaniem jakości na stronach internetowych, takie jak analizy strategiczne, analizy dostępności oraz audyty stron internetowych. Agencja reklamowa Cube Interactive działa na terenie całej Polski, a siedziba mieści się w Zabrzu, na Śląsku. Posiadamy atrakcyjne promocje dla firm działających na terenie następujących miast: Gliwice, Katowice oraz Zabrze. Zapraszamy do współpracy ? dostarczamy jedynie skuteczne rozwiązania.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o mieszkalnictwie »


  Przeglądając strony internetowe mamy okazję widzieć anonse gdzie ludzie proponują domy na sprzedaż. Są w tym miejscu ze szczegółami określone warunki związane Z przyszłą transakcją sprzedaży. Bardzo często są też zdjęcia pozwalające pomóc w przedstawieniu, jak dom wygląda. Reklamy domy na sprzedaż możemy też znaleźć w prasie lokalnej, lub wzdłuż szos. Możemy też pójść do Biura Nieruchomości, i tam również mamy sposobność oglądania ofert związanych ze kupnem nieruchomości. lecz tam musimy płacić opłatę za obsługę.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Katowice »

  Przychodzi nam żyć w czasach, kiedy bezpieczeństwo pracy będzie dziedziną bardzo znaczącą. Każdy zakład pracy ma obowiązek spełniać umotywowane w prawie wymogi. Tym samym na rynku ukażą się zespoły, przeszkolone dokładnie w tejże dziedzinie. Z tego również powodu bhp Katowice spełniają dowolne warunki przedstawicieli zakładów pracy, decydujących się na podjęcie współpracy. Specjaliści pomogą ułożyć program spotkań szkoleniowych, opracują instrukcje bhp na stanowiskach pracy, przeprowadzą konsultacje w sprawach zakupu odpowiedniej odzieży roboczej i przejmą obowiązki związane z kontrolowaniem rejestrów, wymaganych w przepisach. Dobrze wiedzieć, że służba bhp Katowice to również pomoc techniczną przy wykonywaniu badań środowiska pracy, procedury powypadkowe oraz działanie w projektach dotyczących oceny ryzyka zawodowego. Dodać należy, że szkolenia bhp Katowice to dopasowane do potrzeb daty spotkań i doskonale przygotowany, a także zaakceptowany materiał z zakresu teorii. Wykwalifikowana grupa pracowników zajmie się wszystkim tym, na co zwyczajnie czasu nie wystarcza kierownikom firm. Trzeba bowiem mieć świadomość, że usługi bhp Katowice zawierają w sobie również prowadzenie monitoringu zmieniających się przez cały czas przepisów prawnych, co pozwala uniknąć kłopotów, wynikających z możliwych niezamierzonych uchybień. Niełatwo jest dziś bez pomocy rozporządzać wszystkimi kwestiami, powiązanymi z funkcjonowaniem zakładu pracy, więc bezpiecznie jest mieć blisko siebie grupę specjalistów wykształconych do spełniania wymaganych zadań.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bagażówka Katowice »

  Jeśli organizujemy przeprowadzkę, transport elementów wyposażenia wnętrza bądź odmiennych towarów o dużych rozmiarach, a nasz środek transportu nie wystarcza do wykorzystania mamy dużą ilość firm logistycznych, które za nie nadwyrężające naszego budżetu pieniądze przemieszczą, to czego potrzebujemy. Możemy skorzystać z propozycji bagażówki Katowice, busów-taksówek transportowych albo firm trudniących się przeprowadzkami. Najbardziej korzystną ofertę stanowią taksówki bagażowe Katowice. Są one zwykle dostępne do wykorzystania przez klienta o każdej porze dnia i nocy. Przemieszczają towary 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu. Przedsiębiorstwa bagażówki Katowice dysponują różnorodnymi typami samochodów. Są to między innymi bagażówka Katowice dostawcza a także ciężarowa. Rodzaj transportu wybierany jest w zależności do transportowanego towaru. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystać z ofert taksówki bagażowe Katowice nie tylko gdy przygotowujemy przeprowadzkę, lecz również transport przedmiotów, wielkogabarytowych sprzętów muzycznych albo przy wyposażaniu biura, firmy, mieszkania. Cieszące się coraz większą popularnością bagażówki Katowice dopasowują się do poszczególnych wymagań klienta. Poza logistyką zapewniają profesjonalną pomoc przy załadunku i rozładunku, przygotowując stosowną ilość pracowników by możliwie szybko zrealizować zlecenie.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.talentm.pl »

  TALENT Management jest to firma szkoleniowa zajmująca się organizacją i planowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąprzedsiębiorstwa są kursy dla menedżerów, sprzedażowe, interpersonalne oraz kursy dla administracji. Mocną stroną firmy jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowatorskie podejście do organizacji kursów, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto firma stara się, aby jak najskuteczniej przełożyćwiedzę z auli szkoleniowej na zwykłą praktykę firmową. TALENT Management jest to firma rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Specjalizacjąprzedsiębiorstwa są kursy menedżerskie, sprzedażowe, miękkie oraz kursy dla administracji. Mocną stroną organizacji jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowoczesne podejście do prowadzenia kursów, co przekłada się na coraz lepsze rezultaty biznesowe. Ponadto organizacja stara się, aby jak najskuteczniej przełożyćwiedzę z sali szkoleniowej na normalną praktykę firmową. TALENT Management jest to firma rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Domenąprzedsiębiorstwa są kursy dla menedżerów, sprzedażowe, interpersonalne oraz szkolenia dla administracji. Główną zaletą firmy jest fachowa kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowatorskie podejście do prowadzenia kursów, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto organizacja stara się, aby jak najlepiej przełożyćdoświadczenie z auli szkoleniowej na zwykłą praktykę zawodową.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Bagażowe Katowice »

  W sumie większość z nas doskonale rozumie, że obecnie korzystanie z usług transportowych stało się nierzadko wyłączną opcją, by przewieźć do nowo wybranego przez nas lokalu. Nic dziwnego jest więc w tym, że naprawdę mnóstwo osób wybiera dokładnie oferty taxi bagażowe Katowice lub z pozostałych miast ? z tego powodu, iż sądzi, że stały się one jednak wygodniejsze, zapewniają osoby do załadunku i rozładunku oraz pakowania transportowanych rzeczy, posiadaja odpowiedni sprzęt i pojazdy. I z pewnością jest w tym mnóstwo prawdy, o czym świadczą nieustannie pojawiające się korporacje przeprowadzkowe niekoniecznie w wielotysięcznych aglomeracjach, ale jednocześnie w gminnych miasteczkach.Z jednej perspektywy to odpowiednie wyjście, ponieważ w momencie, gdy będzie nam potrzebny transport Katowice starczy w sumie jeden telefon, a zamówiony pojazd osobiście podjedzie pod mieszkanie. Co istotne usługi transportowe Katowice ma na wyposażeniu pojazdy z platformami załadunkowymi dzieki temu uproszczeniu przewóz głównie ciężkich rzeczy stał się o wiele prostszy, a dzięki linom transportowym przewożone przedmioty nie uszkodzą się, podadto jako kolejne zabezpieczenie wykorzystuje się rozmaitego gatunku folie np: strecz lub bąbelkowe. Dzięki tym elementom bezpieczeństwa nasza przeprowadzka będzie przeprowadzona bez dodatkowego stresu i strat.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maxi Pizza Warszawa »

  Nasza firma działa już od 2002 roku. Od początku naszej pracy priorytetem firmy było wykonywanie swoich usług najlepiej jak to tylko możliwe. Dzięki wspaniałemu, profesjonalnemu zespołowi i doświadczeniu na rynku dziś jesteśmy w czołówce wiodących firm w branży. Całe zadanie jakim jest dostarczenie zamówienia do klienta jest dokładnie przeprowadzany, od rozmowy telefonicznej aż do dostarczenia gorącej pizzy wprost do mieszkania klienta składającego zamówienie. W skład naszej oferty wchodzą różne rodzaje pizzy na świeżym, przygotowywanym na miejscu według specjalnej receptury cieście. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych zamawiających, pizzę można u nas zamówić zarówno przez telefon jak i przez internet. Zapraszamy również do odwiedzin naszych lokali, gdzie oprócz smacznego jedzenia zapewniamy wspaniałą atmosferę. Dla przedsiębiorców oferujemy długotrwałą współpracę w zakresie franchisingu. Żeby zapoznać się z całością oferty zachęcamy do odwiedzin naszej witryny internetowej a także wizyty w jednym z lokali. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Bytom »

  W życiu, jak w kalejdoskopie, mogą cię spotkać rozmaite sytuacje i nieraz przez nie musisz zmienić miejsce zamieszkania. Być może myślisz, iż przeprowadzka to taka banalna sprawa, jednak czy tak aby ewidentnie? Powinno się spakować masę rzeczy, jak ubrania, książki i dokumenty, garnki - być może to akurat nie sprawi ci problemu, niemniej jednak jak zabezpieczysz stare kryształowe wazony po babuni, żeby się nie zbiły? Zamiast działać na ślepo, proponuję użyć usług doświadczonej firmy przeprowadzkowej. Specjalista nie tylko odpowiednio zabezpieczy twoje mienie, lecz także bezpiecznie przetransportuje je z punktu A do punktu B. Użyj Google i napisz "przeprowadzki Katowice" lub "przeprowadzki Zabrze", gdy jesteś z tego miasta lub do tego miasta się kierujesz. Prawdopodobnie Google zasypie cię nieskończonym stosem rezultatów, a ty będziesz zastanawiał się, którą firmę wybrać. Ta kwestia zależy od ciebie, z mojej strony jestem w stanie jedynie doradzić ci, żebyś nie dał się nabić w butelkę na propozycje typu "przeprowadzki - nasze ceny zaczynają się od 30 PLN" (wystarczy wejrzeć na cenę benzyny i sam sobie wyłóż czemu). Sprawa "firmy transportowe Chorzów" jest popularnym zagadnieniem, zatem spokojnie powinieneś odnaleźć porządną i uczciwą firmę. W razie czego zawsze możesz spytać znajomych, czy mogą ci polecić jakiś porządnych specjalistów.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • francuski korepetycje Katowice »

  Francuski tłumaczenia wedle indywidualnych wymagań dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych wykonane przez studentkę filologii francuskiej, której zainteresowaniem jest nauczanie jak również kultura wywodząca się z Francji. Przedstawiam moją witrynę w zasobach której zgromadzone są informacje na mój temat, jak również szereg umiejętności wśród których znajdują się wszelakie usługi jak korepetycje francuski Katowice oraz tłumaczenia dotyczące francuskiego dialektu. Zapraszam również przedsiębiorstwa do korzystania z moich usług na podstawie umowy o dzieło czy zaproponowanej opcji cywilno prawnej. Jako tłumacz francuskiego wchodzący w etap mentalnego przygotowania do przyszłego zawodu pragnę pokazać się Państwu zarówno od strony umiejętności jak również zaangażowania w to czym się zajmuję.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Katowice »

  Posiadanie przez podmiot gospodarczy swojej strony www jest podstawową formą zaistnienia w Internecie. Dzięki niej korporacja jest w stanie zrealizować nadrzędne cele w zasadzie każdej kampanii reklamowej przy niższych aniżeli w wypadku mediów tradycyjnych kosztach.

  W trakcie realizowania tych celów, trzeba mieć na uwadze, iż reklama umieszczona na witrynie www danej firmy rządzi się innymi prawami aniżeli reklama prasowa czy też reklama telewizyjna. Dociera do odbiorcy tylko wtedy, gdy ten sam zdecyduje się na kontakt z nią. Dlatego też trzeba szczególnie mieć na uwadze potrzeby i oczekiwania konsumentów, w większym stopniu niż czyni się to w mediach tradycyjnych, gdyż tylko użyteczna strona internetowa przyciągnie do siebie niezliczoną liczbę odbiorców. Zespół Sparro Interactive - strony internetowe Katowice stara się, by oczekiwania i potrzeby Państwa Klientów zostały zaspokojone.

  Przy tworzeniu własnej reklamowej strony internetowej, firma powinna pamiętać, że nie tylko jej zawartość będzie decydować o popularności witryny w sieci. Podstawowym mającym pozytywny wpływ na odbiorców jest sposób przekazu, a także jego atrakcyjność wizualna. Jeśli korporacja chce uzyskać silną pozycję w wirtualnym świecie nie wystarczy wyłącznie opublikować w sieci zbioru tekstów i grafik, należy stworzyć ciekawą formę interaktywnego przekazu, która w pełni spełni oczekiwania grupy docelowej.

  Trzeba przyznać, że niełatwo dokonać wyboru biura projektowego, odpowiedzialnego za kreację graficzną strony internetowej. Decydując się na Sparro Interactive - strony internetowe Katowice zapewniamy, że to rozsądny wybór, czego dowodem jest zaufanie wielu Klientów, a także wysoka jakość realizowanych projektów. Służymy pomocą w udoskonaleniu internetowego wizerunki przedsiębiorstwa, stanowiącego integralną część strategicznych rozwiązań marketingowych.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości - blog o śląskich nieruchomościach »

  Wraz z przystąpieniem naszego kraju do struktur Unii Europejskiej, otworzył się dla naszych rodaków rynek pracy w większości krajów europejskich. Wielu z naszych rodaków, zdecydowało się wykorzystać tą okoliczność i poszukać szczęścia i pracy w innych państwach. Zwykle na początku wyjechali sami, a gdy już zdążyli się zagospodarować, przyjechały do nich całe ich rodziny. Obecnie, nie mają zamierzają wracać, o czym świadczy między innymi ta okoliczność, że coraz częściej spotykamy ogłoszenia typu sprzedam mieszkanie, które są publikowane przez emigrantów. Oczywiście nie każdy wyjeżdżający, decyduje się na taki krok. Czasami nieruchomości, których są właścicielami są wynajmowane, a czasami po prostu pozostają puste oczekując na swoich właścicieli. Niemniej jednak, wobec ciągłej emigracji naszych rodaków, należy się spodziewać, że ogłoszenia w stylu sprzedam mieszkanie, będzie jeszcze długo bardzo popularne, a co się z tym wiąże, będzie wiele wspaniałych okazji, na zakup taniej nieruchomości, gdyż zwykle są takie mieszkania sprzedawane taniej.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • U&K Textiles - hurtownia odzieży używanej Katowice »

  Powszechność odzieży używanej z uwagi na jej unikalności i oryginalność pojedynczych dostępnych sztuk, mających pochodzenie najczęściej od renomowanych marek odzieżowych stała się niepodważalna. Jakość towaru oferowanego w hurtowni nie zawsze jednakże jest w pełni zgodna z preferencjami, dlatego dobrze wybierać tylko sprawdzone miejsca oferujące zagraniczną odzież używaną. Hurtownia odzieży używanej kierowana przez nas to doskonałe źródło wysokiej jakości odzieży markowej w niezwykle dobrym stanie i korzystnej cenie, pochodzącej wyłącznie z majętnych dzielnic zagranicznych państw. Dlatego też proponujemy kierowaną przez nas hurtownię odzieży używanej, oferującą tylko wysokiej jakości produkty pochodzącymi od najznamienitszych markowych producentów i pozyskiwaną tylko z dobrych dzielnic zagranicznych państw.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom - majca technology - Kraków, Nowy Sącz, Katowice »

  Systemy inteligentnego budynku są coraz powszechniejsze w dzisiejszym budownictwie. Dają użytkownikom niewiarygodny komfort użytkowania i wysoki poziom bezpieczeństwa. Ważną również korzyścią tych systemów jest to, że przyczyniają sie do redukcji kosztów eksploatacji budynku

  Wykonujemy:

  - systemy zarządzania budynkiem BMS
  - inteligentny budynek katowice, kraków, nowy sącz
  - automatyka (rolety, bramy, drzwi)
  - nowoczesne instalacje oświetlenia LED RGB - integracja systemów w budynkach – oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, monitoring, alarm, wideodomofon, rolety, żaluzje, markizy, napędy bram i drzwi garażowych
  - elektryka nowy sącz


  Zapewniamy kompleksową realizację:

  - dostawa
  - doradztwo techniczne
  - dobór urządzeń i osprzętu
  - programowanie i integracja systemów
  - projekt
  - instalacja
  - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  Systemy: KNX, Gira, Berker, Nexo, ABB

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Katowice »

  W Katowicach dobrego fotografa znaleźć nie łatwo. Dawid Miarka to jedyny człowiek w Katowicach, który wykona dla Was sesję ślubną o jakiej śniliście każdej nocy. Profesjonalne reportaże ślubne jakie do tej pory zrobił możecie oglądać na jego stronie internetowej.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »