Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'architektura wnetrz':

 • Architektura wnętrz »

  Zajmujemy się projektowaniem wnętrz już od 10 lat. Przygotujemy doskonały kompozycyjnie i funkcjonalnie, projekt każdego wnętrza- domu, mieszkania, hotelu, salonu spa, gabinetów medycznych, salonu kosmetycznego. Realizujemy projekty wnętrz na terenie całego kraju.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz szczecin »

  Anna Przybylska Design to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz zarówno prywatnych, jak też wnętrz publicznych. Firma zajmuje się także projektowaniem wzornictwa, takim jak projekty oryginalnych mebli, a także projektowaniem ubioru.Firma oferuje projekty i aranżacje wnętrz w obrębie Szczecina, Goleniowa i województwa zachodniopomorskiego. Możliwe jest również wykonywanie projektów na przestrzeni całego kraju bądź za granicą w formie zdalnej. Kreując projekty wnętrz pracownia współpracuje ze zaufanymi firmami wykonawczymi. W każdym projekcie przejawia się dbanie o każdy detal. Firma zawsze stara się wychodzić naprzeciw klientom oraz ich potrzebom, w projektach wnętrz widoczne jest świetne łączenia kilku stylów i materiałów.Jeżeli poszukujesz architekta wnętrz w mieście Szczecin lub Goleniów, możemy rekomendować firmę Anna Przybylska Design!

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz »

  WiD studio Wnętrze i Detal to firma projektowa, która zajmuje się projektowaniem i wystrojem wnętrz. Atelier powstało parę lat temu w Katowicach i od początku działalności oferuje projekty wnętrz na terenie całego Śląska. W ofercie pracowni znajduje się dużo usług różniących się w zależności od potrzeb i zamożności klienta. Zasadniczą usługą proponowaną przez biuro jest całościowy projekt wnętrz, który złożony jest z czterech elementów: projektu koncepcyjnego, czyli rozmieszczenia funkcji i konkretnych elementów wnętrza na rzucie płaskim, aranżacji, czyli wyboru kolorystyki i dopasowania mebli i sprzętów, wizualizacji komputerowych aranżowanego wnętrza oraz na koniec projektu wykonawczego. Ten ostatni umożliwia wykonawcy realizację skonstruowanego projektu zgodnie z uzgodnieniami. Strona biura zawiera opis wszystkich świadczonych usług jak również formularz kontaktowy, przez który można umówić się z architektem na konkretny termin.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz ? Agnieszka But »

  Projektantka wnętrz Agnieszka But jest absolwentką wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zawodowo pasjonuje się projektowaniem nowoczesnych i oryginalnych wnętrz. Jej pracownia wnętrzarska projektuje przestrzenie prywatne, publiczne i komercyjne. Jako architekt wnętrz w swoich projektach łączy klasykę, nowoczesność, praktyczność i jakość. Praca jest jej pasją, toteż dowolne zamówienie jest dla niej szczególne, a wnętrze projektowane jest z dbałością o każdy szczegół. Współpraca z inwestorem może odbywać się w różnych wariantach i może obejmować jedynie poradę, koncepcję lub całościowy koncept przestrzeni użytkowej.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • architekt wnętrz »

  Nasza strona sztuka-wnętrza pokazuje, jak w łatwy i rzeczowy sposób da się udekorować wnętrze pomieszczenia. Odszukasz mnóstwo sugestii i wskazówek jak dobrać do siebie elementy tak by wyglądały oryginalnie. Masz szansę poznać najciekawsze trendy jakie stosowane są w stylizacji wnętrz. Nasza strona pomoże ci poznać najbardziej cenione materiały, które zdobywają uznanie na całym świecie. Jest to świetne miejsce dla architektów oraz osób, którzy marzą o ciekawym wyglądzie i udekorowaniu własnych mieszkań. Świadczą o tym mnogie artykuły opisujące cenione materiały. Przykładowo wybieranych na konkursach dizajnerskich. Stylizacja wnętrz to jest to na czym znamy się najlepiej. Sprawdź nasz portal i przekonaj się, że dekorowanie pomieszczeń może być fajne.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Kraków »

  Chcesz stworzyć unikalne wnętrze? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MONOstudia. Jesteśmy studiem projektowania wnętrz z Krakowa. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz w hotelach, restauracjach i innych obiektach publicznych, a także projektujemy wnętrza prywatne. Mamy wiedzę z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych, stale poszerzamy nasze umiejętności i kwalifikacje. Dla nas ważne są wizje klienta i uwzględniamy je w projektach. Wykonujemy nasze projekty ?pod klucz?. Obejrzyj nasze propozycje na naszej stronie.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »