Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Tajemniczy Klient

Tajemniczy Klient Strona - oferta pracowni badań rynkowych PBJ. PBJ Badania Marketingowe jest ośrodkiem badawczym specjalizującym się w realizowaniu programów stricte dopasowanych do specyfiki kontrahenta. Zakres usług wykonywanych przez PBJ Badania Marketingowe obejmuje zarówno badania ilościowe - CATI, PAPI, internetowe, tradycyjne badania jakościowe - copy-test, FGI, IDI jak i szczególne modele badań w rodzaju np. - Mystery Shopping, badanie czytelności ulotki czy Desk Research. Pracownia dysponuje siecią współpracowników we wszystkich regionach kraju, również współdziała ze firmami fokusowymi. Firma badawcza PBJ zarządzana jest przez zespół socjologów od wielu lat zajmujących się skutecznie badaniami rynku. Oferta PBJ to pełen zestaw badań marketingowych przeznaczonych pod kątem potrzeb firm. Korygujemy metodologię badawczą do tematu a także definicji rynku i produktu.

Szczegóły strony www.pbj.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pbj.com.pl:

Tajemniczy Klient

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi IT Warszawa »

  Świadczymy profesjonalne usługi informatyczne.

  Zapewniamy helpdesk, usługi it Warszawa oraz wsparcie techniczne w każdej z różnych dziedzin informatyki.

  Wieloletnie doświadczenie na rynku IT pozwala nam na indywidualne dostosowanie nowych technologii do potrzeb klienta.
  Ciągłe śledzenie nowości, zagrożeń, a także nieustanne podnoszenie naszych kwalifikacji pozwala zaoferować najbardziej aktualne rozwiązania i produkty.

  Potrzebny ci informatyk ? Skontaktuj się z nami !

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Informatyczne »

  Oto przed Państwem intensywnie rozwijająca się grupa, która pod swoimi skrzydłami spaja wielkie pokłady wiedzy doświadczonych profesjonalistów z nowymi technologiami i awangardowymi rozwiązaniami. Nasze działania opierają się na solidnych umiejętnościach pracujących u nas pasjonatów, dla których programowanie jest otwartą księgą. Zajmujemy się szeroką i wciąż się poszerzającą gamą działań, obejmujących na przykład tworzenie platform e-commerce, testowanie pod kątem funkcjonalności i użyteczności, optymalizację czy implementację powstałych systemów. Lista wykorzystywanych przez nas narzędzi jest bardzo wyczerpująca, dzięki czemu każdorazowo możemy dostosować ofertę idealnie do potrzeb klienta. Programowanie to nasza pasja, którą nieprzerwanie rozwijamy, przez co kreowane przez nas rozwiązania są nieodmiennie funkcjonalne, a nasze działania pozyskały nam już wielu usatysfakcjonowanych klientów.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neony reklamowe »

  Na dzień obecny bardzo trudno nam wyobrazić sobie skuteczny marketing bez reklamy zewnętrznej, technik świetlnych czy banerów reklamowych. Przedsiębiorstwa tworzące te reklamy dały się poznać jako zespoły ludzi oferujące rozwiązania wysokiej jakości, nowoczesne i ciekawe. Dlatego też reklama zewnętrzna od dłuższego czasu uznawana jest za znakomity nośnik reklamy. Dzisiaj form reklamowych jest bardzo dużo. Zaczynając od tanich jak kasetony podświetlane, totemy reklamowe czy pylony po bardziej zaawansowane chociaż znane od lat neony reklamowe, litery przestrzenne, banery czy reklamy świetlne, które jednak można użyć w całkowicie nowej i atrakcyjnej formie. Jeżeli już szukasz kompletnej usługi od etapu tworzenia poprzez produkcję, kończąc na montażu reklam - zapraszamy.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent kasetonów »

  Prowadzisz biznes? Masz prywatną firmę, a może robisz na własny rachunek bez działalności? Jeżeli jesteś jedną z takich osób, zapraszamy do skorzystania z najświeższej propozycji naszej agencji reklamowej świadczącej w pełni profesjonalne i wszechstronne usługi w dziedzinie reklamy i marketingu na obszarze Krakowa i nie tylko., które realizujemy od podstaw są najwyższej jakości, realizują wszelkie normy, ale głównie są niesamowicie estetyczne, przez co cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Podobnymi wyrobami są nasze . Zbudowane zostają stale z najlepszych jakościowo materiałów, zaprojektowane przez grupę szczegółowo przygotowanych grafików i zawodowców z dziedziny projektowania. Nasze traktują niemal wszelkiej tematyki, niemal każdej branży obecnej na wielorakim rynku krakowskim. Stąd pewnie też Ty odkryjesz coś dla siebie w naszych usługach. Propozycje są po mistrzowsku przygotowane pod kątem merytorycznym, jak i fachowym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej agencji i wypróbowania naszych usług.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • presell pages »

  Posiadasz zapewne związaną z firmą stronę i spędzasz wiele godzin na znalezienie skutecznych i tanich opcji pozycjonowania jej w wynikach Google. Wpis na którym się znalazłeś to nasza oferta, prezentująca jedną z efektywniejszych metod, a równocześnie korzystną cenowo, w stosunku do podobnych drogich metod. A więc precle są tego rodzaju świetnym patentem na promocję, mając wgląd na znaczną ilość przesłanek gwarantują bardzo dobre efekty, będąc przy tym stosunkowo nie drogim wyjściem. Zachęcamy do obejrzenia polecanego precla, skorzystania z ogromnej liczby korzyści jakie wnoszą mocne linki i dołączenia do szeregu klientów usatysfakcjonowanych z naszej pracy.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • mocne linki »

  Każda osoba pozycjonując stronę wkłada starania o korzyść jednako dla odbiorców informacji jak również nadawców przekazu. Tak się składa, że presell pages dają adresatom opcję nabycia niezbędnych informacji i znalezienia powiązanych z nimi witryn, a ich właścicielom- chętnych do obcowania z zawartością tron adresatów informacji. Patrząc na powyższy argument, polecane przez Computer Best mocne linki są z całą pewnością korzystnym dla Ciebie rozwiązaniem i dodatkowo zapewniają wiele korzyści ludziom, próbującym doszukać się konkretnych informacji w bogatych zasobach sieci Internet.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Wartość dodana - w konstrukcjach realizacji pytań Mystery Shopper niejednokrotnie zaopatrujemy naszym Klientom bezpłatnie szereg dodatkowych działań. Jako firma treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy sprzedażowego. Po spełnionym badaniu tworzymy raport, który akcentuje mocne oraz słabe strony procesów biznesowych. Na podstawie wyników realizujemy program doradczy. Firma doradcza Stainer Consulting proponuje realizację badań Mystery Shopper. Żadne inne narzędzie badawcze nie da tak precyzyjnych odpowiedzi na pytania dot. poziomu obsługi klienta. Poza tym badanie rodzaju tajemniczy klient odbierane jest przez pracowników jako narzędzie kontroli co powoduje bardziej skuteczną mobilizację personelu do pracy. Jeżeli jeszcze wyniki badań tajemniczego klienta scalimy z systemem wynagradzania to badanie to staje się strategicznym składnikiem systemu motywacyjnego.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna reklama zewnętrzna - Toruń »

  Fachowość całkowicie jest idealną wizytówką naszej korporacji. Paramy się wszystkimi usługami związanymi z drukiem a także reklamą. Proponujemy czwórka zasadnicze piony naszej działalności: druk offseowy wysokonakładowy, druk cyfrowy niskonakładowy, reklama zewnętrzna jak również atelier grafiki oraz praktykowanie stron internetowych WWW. Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, który pozwala nam na wykonywanie usług nie tylko pod zachowaniu najwyższych standardów, niemniej jednak także przy wykorzystaniu różnorakich technik. Pracownikami naszej korporacji jest wielu doświadczonych profesjonalistów, którzy bez najmniejszych problemów umieją dotrzymać placu wręcz najbardziej niełatwym zleceniom. O ile chodzi o reklamę zewnętrzną to opracowujemy szyldy, billboardy oraz inne formy identyfikacji wizualnej.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ortmedical – portal w temacie badań rynku medycznego »

  4. Ortmedical. com. pl to strona ekspertów badań rynku medycznego, którzy przekazują cenną, a co najważniejsze całkowicie wiarygodną wiedzę z zakresu medical market research. Badania dla farmacji i medycyny realizujemy już od kilkunastu lat, dlatego możesz być pewien, że znamy się na tym, co robimy. Prowadzimy badania rynku medycznego w zakresie leków: zarówno kliniczne, jak i nieinterwencyjne. Naszą specjalnością są zwłaszcza badania obserwacyjne, dlatego tej tematyce poświęcamy najwięcej uwagi na naszym portalu. Proponujemy Ci także powierzenia naszym ekspertom z dziedziny healthcare market research realizacji badań marketingowych, medycznych oraz na potrzeby farmacji. Odwiedź już dzisiaj Ortmedica. com. pl! Poszerzaj swoją wiedzę dotyczącą badań rynku medycznego oraz dowiedz się, jakie korzyści możesz osiągnąć w przypadku realizacji profesjonalnych pomiarów analitycznych.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »