Angielski Online

Reklama Google


Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe

Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe Firma świadczące usługi z zakresu marketingu internetowego: reklama Google AdWords, SEO i pozycjonowanie stron, działania ePR i Social Media, tworzenie stron WWW. Ponadto zajmuje się organizacją szkoleń komputerowych, prawnych i marketingowych. Konkurencyjne ceny, skuteczne działania, wysoka efektywność.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 486

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy do Policji 2012 »

  Testy do policji zawarte na naszej stronie należą do najbardziej aktualnych. Można oczywiście znaleźć inne osoby oferujące testy do policji, ale one nie dają gwarancji i nie maja uprawnień do ich sprzedaży. Tylko my jesteśmy do tego upoważnieni. Lepiej nie ryzykować wydawania pieniędzy na coś, o czym nie wiemy czy będzie dobre. Nasza strona to gwarancja, jakości i zdawalności. Więcej potencjalnemu kandydatowi na policjanta nie jest potrzebne. Mając nasze testy do policji będziesz wiedział, że zdasz każde testy do policji. Możesz od dzisiaj spać spokojnie i smacznie, bo my zawsze będziemy mieli najbardziej aktualne testy do policji w całym kraju.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław - Tłumaczenia przysięgłe »

  Germanica Sp. z o.o. to firma która prowadzi działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W ofercie m.in. tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe, uwierzytelnianie tłumaczeń, tłumaczenia ustne konferencyjne. W ofercie ponadto kursy języków obcych w szkole językowej.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna z polskiego »

  Na naszej stronie znajduje się kompendium informacji, potrzebnych każdemu przyszłorocznemu maturzyście. Znajdziesz tu streszczenia lektur, dużo motywów literackich, w tym motyw anioła, motyw męża, motyw wędrówek, motyw zwierząt itd. Na pewno chcesz zdać maturę ustną z polskiego na ocenę celującą. Nasi specjaliści mogliby Ci to ułatwić. Jeśli chcesz, to od razu możesz kupić napisany specjalnie dla Ciebie przykład pracy maturalnej pisany przez osobę, która się na tym zna. Zdaj się na doświadczenie nauczyciela i zdaj maturę bez stresu. Za prezentacje maturalne, które u nas zamówisz nie zapłacisz dużo, gdyż oferujemy atrakcyjne stawki, które zaczynają się już od 129zł za tekst prezentacji, ramowy plan oraz bibliografię. Każą pracę cechuje interesujący język i innowacyjne podejście do tematu. Serdecznie zapraszamy osoby, które chcą uporządkować swoją wiedzę z polaka, dzięki czemu matura najpewniej zostanie zaliczona z wyśmienitym wynikiem.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  Dzięki stronie firmowej Centrum Nauki Indywidualnej Anglonauka Angielski Szczecin poznasz ofertę kursów adresowaną do osób, które chcą w krótkim czasie nauczyć się rozmawiać po angielsku. Anglonauka Angielski Szczecin gwarantuje nauczanie specjalną metodą - nauka 4 razy szybciej niż metodą tradycyjną. Szkoły językowe Szczecin oferują różne metody nauki - Anglonauka stosuje metodę zapewniającą skuteczne efekty.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kung Fu, Tai Chi, Chi Kung - YMAA.PL »

  Kung Fu, Tai Chi Gdynia - YMAA International. Proponujemy szkolenia sztuki walki w grupach dla najmłodszych i dorosłych.
  Treningi w wielu miastach Polski.
  Proponujemy naukę Tai Chi (Taijiquan), Kung Fu (Kungfu), Qigong (Chi Kung).
  Treningi prowadzą wytrawni nauczyciele. Oferujemy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych: pełnoletnich i dzieci.
  Poza tym na stronie internetowej www.ymaa.pl znajduje się bogaty serwis informacyjny dotyczących rozmaitych stylów sztuk walki Kung Fu i Tai Chi.
  Zwolennicy bardziej spokojnych form ruchu takich jak Tai Chi Chuan mogą pogłębić swoją wiedzę dzięki książkom lub materiałom wideo z tematycznego wydawnictwa, autorstwa znanego w tej dziedzinie eksperta dr Yang Jwing-Minga.
  Szkoła istnieje od 1989 roku i jest filią międzynarodowej organizacji Yang's Martial Arts Association - YMAA, której założycielem jest dr Yang Jwing Ming.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zawodowe »

  Strona z ofertą szkoleń zawodowych adresowanych przede wszystkim do mieszkańców województwa łódzkiego i województw sąsiednich. Na stronie znajdziecie ofertę kursów zawodowych ([http://www.kursy-wielun.pl/operwozkow.htm]wózki widłowe[/url], elektryk, pilarz, tankowanie gazu lpg) oraz szkoleń BHP robotników, kierowców oraz ludzi pracujących w biurze. W skład pełnej oferty Ośrodka Kształcenia Zawodowego wchodzi niemal 30 różnych szkoleń zawodowych na przeróżnych kierunkach.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Z Tai Chi Poznań odważysz się sięgnąć po zdrowie. »

  Kiedy czytasz słowa Tai Chi, zastanawiasz się na pewno, co to ma być? Ospałe, ruchy w niczym nie przypominają sztuki walki czym Tai-Chi rzekomo ma być. To jedynie pozory. Jak to najczęściej w orientalnej tradycji bywa, granica między różnorodnymi dziedzinami nie jest nadmiernie ostra. Dyscyplina ta ma dwa oblicza. Zawsze była sztuką walki a równocześnie sztuką utrzymania dobrego zdrowia. W Akademii Tai-Chi Poznań pielęgnujemy drugi z tych aspektów. Nie odcinamy się od dziedzictwa umiejętności walki. Akceptujemy jednakże, iż zakres bojowy w nowoczesnym otoczeniu jest mniej praktyczny aniżeli potrzeba zachowania zdrowia. Do dawnych czasów możemy zaliczyć sytuacje, gdy zdołaliśmy dzięki swoim zdolnościom, pustymi rękami pobić kilku wrogów. Dzisiaj doświadczamy większego wroga - cywilizację. Konkurenta, który po cichu, powoli niszczy zdrowie. Coraz bardziej powszechne teraz dolegliwości serca, nadciśnienie tętnicze, rozpoczynają zbierać plon większy niż niejedna wojna. Artretyzm, bóle kręgosłupa czy bóle pleców, tak bardzo nagminne, że wydajemy się je uważać za oczywistą składową życia. Nie musi w ten sposób być. Czerpiąc z tysiącletniej orientalnej wiedzy, możemy wykluczyć z życia rezultaty stresów, lub tak znana dolegliwość jak bóle kolan. TaiChi ma do zaoferowania jedyny w swoim rodzaju układ ćwiczeń przywracających balans organizmu. Wpływa całościowo na ciało a nie miejscowo tak jak większa część współczesnych terapii. Przez to pobudzane są przyrodzone mechanizmy regeneracyjne naszego ciała. Możemy przez to odzyskać a co najistotniejsze, zachować nasze zdrowie.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe w tandemie |Szkolenia | Kursy | Skoki Tandemowe| SkyDive Club 3miasto »

  Skoki spadochronowe w tandemie wykonuje się w charakterze pasażera, bez musu wykonywania badań lekarskich i uczestnictwa w szkoleniu. Do skoku wystarczy podpisane oświadczenie i kwadransowe przygotowanie przed wykonaniem skoku tandemowego.

  Do skoku skoczek tandemowy otrzymuje kombinezon i okulary.

  Skoki tandemowe wykonuje się z pułapu 4000m gdzie czas swobodnego spadania wynosi niecałą minutę z szybkością ok 200 km /h. Każdy skok może być filmowany i robione zdjęcia przez skoczka kamerzystę.

  Po otwarciu spadochronu na wysokości ok 1600m każdy pasażer ma możliwość kierowania spadochronem szybując na spadochronie aż do lądowania. Lądowanie wykonuje się na pupe delikatnym ślizgiem na trawie.

  Tandemowe skoki spadochronowe mogą mogą być wykonywane przez ludzi niepełnosprawnych .

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • GoForward »

  Marka GoForward powstała w roku 2015. Zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, warsztatami, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych. GoForward ma w swojej ofercie zarówno szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i szkolenia dla osób prywatnych/indywidualnych. Szkolenia miękkie oferowane przez GoForward dotyczą tematów takich jak:
  1. Relacje w biznesie – warsztaty odnoszą się do budowania zrównoważonych relacji w relacjach w organizacji lub przedsiębiorstwie.
  2. Frame work podejmowania trudnych decyzji – warsztat rozwija kompetencję podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Wspomaga poszukiwanie kreatywnych rozwiązań sytuacji problemowych.
  3. Work life balance – warsztat poświęcony sztuce wyznaczania granic między pracą a życiem prywatnym oraz osiąganiem wewnętrznej harmonii.
  4. Rekrutacja – na warsztacie będzie przekazywana praktyczna wiedza dotycząca skutecznej oraz efektywnej rekrutacji pracowników w małych oraz średnich przedsiębiorstwach.
  5. Zarządzanie czasem – na warsztacie uczestnicy poznają narzędzia efektywnego zaradzania czasem zarówno podczas wypełniania obowiązków w pracy jak i w życiu prywatnym.
  6. Zarządzanie zadaniami – warsztat poświęcony narzędziom wykorzystywanym do efektywnego zarządzania zadaniami.
  7. Efektywny team working – na warsztacie uczestnicy poznają techniki efektywnej komunikacji interpersonalnej.
  8. Budowanie marki – dzięki warsztatowi uczestnicy poznają proste a zarazem efektywne techniki budowy wizerunku własnej marki na rynku.
  9. Modele biznesowe – na warsztacie uczestnicy poznają techniki w jaki sposób opracować/poznać zasoby swojego przedsiębiorstwa oraz jak tworzyć/opracowywać segmenty klientów

  Więcej informacji znajdziesz na stronie goforward.pl

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jąkanie się - skuteczna pomoc »

  Wielu z nas posiada różne dysfunkcje, które utrudniają nam życie. Niekiedy są to wady widoczne zewnętrznie, ale bywają również takie - których nie wychwycisz gołym okiem. Do tej drugiej grupy zaburzeń wypada zaliczyć jąkanie. Jest to wada, która niewątpliwie stanowi duży dyskomfort dla osób tym problemem dotkniętych. Z tą przypadłością można jednak skutecznie konkurować. Nasza przedsiębiorstwo zajmuje się pomaganiem osobom, które borykają się z jąkaniem. Innowacyjne lecz i również sprawdzone metody pozwalają dochrapać się oczekiwany sukces osobom systematycznym i które w istocie chcą zwalczyć ten zagadnienie. Nasza firma najprościej mówiąc uczy mówić znów. Nasza terapia skierowana jest zarówno do dzieci jak a oprócz tego osób dorosłych (u których inne metody nie odniosły oczekiwanego rezultatu). Z nami ewidentnie zwalczysz ten problem!

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »